Ventil?? Nemogu pronaci..Postalo je smijesno :D

Ventil?? Nemogu pronaci..Postalo je smijesno :D

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
E ovako kad me onaj majmun udario,izbio mi je ventil tj slomio ga..I evo drugi dan trazim ovaj ventil,nemogu da ga pronadem..Neznam sta da radim, presao sam citav grad niko nema ovi ventila..Samo neke bezzz koji nisu ni slicni,cak nemogu u rupu od felge... ovi su moji tanji ventili..

Evo slike :

i628239_1001442.JPG


i628238_1001437.JPG


Ima li tko kakav prijedlog..Ili mozda moze pomoci... :icon_confused::icon_confused:
 
RE: Ventil?? Nemogu nigdje pronaci :( Treba Pomoc

A jel moguce,nezna niko nista?? :icon_confused::icon_confused::icon_confused:
 
Evo ima par sedmica,i jos nemogu da pronadem jebeni ventil..Nadem metalni/niklovani..Al nepase nemoze kroz rupicu od felge..Neznam sta da radim visee..Sad kontam Felge su American Racing, mozda imaju neke posebne ventile,koji nisu standarni..Pokusao na sve nacine....I preostaje mi ovoo: Da odem kod tokara i rupu prosirim,tako da moze ventil kroz nju,sta vi kazete,bil bilo kakvi problema..:icon_question::icon_question:
 
Član
tako je i kod mene uradjeno na jednoj felgi.....nikakvih problema, da postavis 10 ventila (karikiram ajde) ne smije biti problema.... i moji su ventili ti "mali" bili i morao razbusiti rupu kad je jedan poceo pustati...preko 5kkm dosada no problemos...
 
Član
mozda je onaj manji ventil
ako je taj onda mozda amer-volan ima jedan takav manji 8.3mm a inace je 11.3 cini mi se tako nekako.

tek sad vidjoh ovu temu,a mozda sam vam nasao rjesenje,pogledaj proizvodjaca felgi i nadji promjer ventila ili rupe za ventil,imaju dvije manja i veca,bbs recimo radi i sa manjim i sa vecim
 
Član
ma to je to garant, promjer mu je manji....nego nisam imao vremena tad da se ***** s time, trebao mi tocak....nabavio lijep sjajan :), naoko ne razlikuje se od ostalih dok ne zagledas i gotovo
 
Ehhh,ja sam kod tokara nju prosirio, jer nije mi bilo drugog rjesenja..Sad cemo da vidimo kako ce djelovati..Mislim da nece biti problema..
 
ako je dobar tokar nadam se da necee..a ovaj na vulkanizerskoj kaze da je dobro odradenoo..Jos imas kaze taj niklovani,koji su bolji od ovi obicni..pa sad cekam rezultat...:D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top