Veliki servis za passata!!!

Veliki servis za passata!!!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Raja,

mozete li mi molim vas navesti (ko zna naravno), sta sve ukljucuje "veliki servis" za passata 1.9 TDI - dizel? Takodjer ko ima info koliko to ukupno kosta (ne mora bas u fening tacno)?

Hvala i pozdrav
 
Legend
035 - 316 - 990 Ovo ti je broj od Servisa, Miljana trazi.

Kojeg Passata koja godina
 
Član
Radi se o Passatu 1,9 TDI godiste-'99 dizel. Mozes li mi provjeriti s tim covjekom koliko kosta i sta se sve mijenja na njemu?
 
Član
edinbec je napisao(la):
Raja,

mozete li mi molim vas navesti (ko zna naravno), sta sve ukljucuje "veliki servis" za passata 1.9 TDI - dizel? Takodjer ko ima info koliko to ukupno kosta (ne mora bas u fening tacno)?

Hvala i pozdrav

zavisi hoces li stavljati orginalne dijelove ili supacke i zavisi koliko ce te izaci ruke
supacki 300
orginal 500
ruke 150
a u to spada zupcasti,spaner,vodena pumpa, rolna velika i dvije manje i kad ti to neko bude mijenjao nek ti nasteluje paljenje tako sto se auto ugrije i skopca na dijagnostiku i steluje na bos pumpi na ona tri sarafa
nadam se da sam ti pomogo pozz
 
Član
evo broj iz ase momak se zove mahir i radi na dijelovima sad sam ga zvao i reko da je sve u orginalnim dijelovima 500 km ukupno a ja ga mijenjam za 150km ako te bas interesuje ja radim u servisu gdje je nekad bila asa kod fadila colica sto drzi seminare tim svim majstorima u asi al naravno kako bi ti to sve znao kad ti jos uvijek vozis fordica al dobar je ford samo da mu je mercedesov motor
bez uvrede decko ja ipak imam staza kolko ti godina i bezveze spamas temu jer nisi kopetentan reputacija i postovi ti u ovom slucaju nisu pomogli.pozzz

033775323
mahir
 
Član
Zerr je napisao(la):
edinbec je napisao(la):
Raja,

mozete li mi molim vas navesti (ko zna naravno), sta sve ukljucuje "veliki servis" za passata 1.9 TDI - dizel? Takodjer ko ima info koliko to ukupno kosta (ne mora bas u fening tacno)?

Hvala i pozdrav

zavisi hoces li stavljati orginalne dijelove ili supacke i zavisi koliko ce te izaci ruke
supacki 300
orginal 500
ruke 150
a u to spada zupcasti,spaner,vodena pumpa, rolna velika i dvije manje i kad ti to neko bude mijenjao nek ti nasteluje paljenje tako sto se auto ugrije i skopca na dijagnostiku i steluje na bos pumpi na ona tri sarafa
nadam se da sam ti pomogo pozz
Samo da se nadovezem, ovo sve
+ filter ulja
+ filter goriva
+ filter klime
I sve ono sto spada u mali servis, ja sam uradio u AC Quattro i izaslo me je
900 KM, jedini razlog zasto sam se odlucio za ovlasteni servis je ovaj zupcasti, al kad samo skonto da sam se zajebo bilo je vec kasno, nisam htio da slusam ljude....

Ovo 500 KM za mene nepoznato, jeste da je drugi model Passat 3BG 02god...

I daki dobro ti covjek rece rijesi se tog forda, predji na prava vozila :lol::lol:
 
Legend
Zerr je napisao(la):
evo broj iz ase momak se zove mahir i radi na dijelovima sad sam ga zvao i reko da je sve u orginalnim dijelovima 500 km ukupno a ja ga mijenjam za 150km ako te bas interesuje ja radim u servisu gdje je nekad bila asa kod fadila colica sto drzi seminare tim svim majstorima u asi al naravno kako bi ti to sve znao kad ti jos uvijek vozis fordica al dobar je ford samo da mu je mercedesov motor
bez uvrede decko ja ipak imam staza kolko ti godina i bezveze spamas temu jer nisi kopetentan reputacija i postovi ti u ovom slucaju nisu pomogli.pozzz

033775323
mahir

Ok ;)
 
Član
vwfan je napisao(la):
Zerr je napisao(la):
edinbec je napisao(la):
Raja,

mozete li mi molim vas navesti (ko zna naravno), sta sve ukljucuje "veliki servis" za passata 1.9 TDI - dizel? Takodjer ko ima info koliko to ukupno kosta (ne mora bas u fening tacno)?

Hvala i pozdrav

zavisi hoces li stavljati orginalne dijelove ili supacke i zavisi koliko ce te izaci ruke
supacki 300
orginal 500
ruke 150
a u to spada zupcasti,spaner,vodena pumpa, rolna velika i dvije manje i kad ti to neko bude mijenjao nek ti nasteluje paljenje tako sto se auto ugrije i skopca na dijagnostiku i steluje na bos pumpi na ona tri sarafa
nadam se da sam ti pomogo pozz
Samo da se nadovezem, ovo sve
+ filter ulja
+ filter goriva
+ filter klime
I sve ono sto spada u mali servis, ja sam uradio u AC Quattro i izaslo me je
900 KM, jedini razlog zasto sam se odlucio za ovlasteni servis je ovaj zupcasti, al kad samo skonto da sam se zajebo bilo je vec kasno, nisam htio da slusam ljude....

Ovo 500 KM za mene nepoznato, jeste da je drugi model Passat 3BG 02god...

I daki dobro ti covjek rece rijesi se tog forda, predji na prava vozila :lol::lol:

bravo majstore lako je raju derat i bubat cifre za to ja sam samo stijo da pomognem da ljudi nebi izlijetali bespotrebno tolike pare normalno da se vodena pumpa stavlja austaus to jest zamjenska a sve ostalo je orginal i toj pupi nefali nista a u asi su ruke preskupe lako je uzet 1200 al ko to moze izdrzat.
ja sam navodijo naj bolju opciju i naj jeftiniju mogo sam reci to ti je jaro skupo i sta cu ti ja pati se al bit je pomoc a ne odmoc ko sto rade svi majstori a ja nisam i necu da budem jedan od takvih da mi iza leda govore pusti supka samo su mu pare u ocima.
 
Legend
Heh, ode ti predaleko, ja ti nisam rekao da si supak, ustvari ja ti nisam nista rekao, ali koliko sam uspio razumjeti u prvom trenutku je izgledalo kao da tvrdis da veliki servis sa orginalnim djelovima iznosi 500 + 150 KM, na sto ja kazem al djelovima od kinder jajeta..

No nebitno, stvar rijesena.
 
Član
Raja necemo se tuci,

Znaci da rezimiramo veliki servis (kod ovlastenih servisa) nije ispod 900-1200 KM, a ukljucuje:

- zupcasti remen
- vodenu pumpu
- spaner
- veliku rolnu i dvije manje
- filter ulja
- filter goriva
- filter klime

Ima li jos nesto sto treba zamijeniti? Npr. nesto oko tockova (krajnice, kugle i sl.) ili nesto oko kocnica (pakne, diskovi i sl.)? Mislim da su gume dobre, a covjek mi pokaza nov Boschov akumulator, od prije 4 mjeseca kupljen ima i garanciju.
 
edinbec je napisao(la):
Raja necemo se tuci,

Znaci da rezimiramo veliki servis (kod ovlastenih servisa) nije ispod 900-1200 KM, a ukljucuje:

- zupcasti remen
- vodenu pumpu
- spaner
- veliku rolnu i dvije manje
- filter ulja
- filter goriva
- filter klime

Ima li jos nesto sto treba zamijeniti? Npr. nesto oko tockova (krajnice, kugle i sl.) ili nesto oko kocnica (pakne, diskovi i sl.)? Mislim da su gume dobre, a covjek mi pokaza nov Boschov akumulator, od prije 4 mjeseca kupljen ima i garanciju.

vrlo realna cijena,i ne boli te glava posle ;)
 
Član
Frenkie-3B je napisao(la):
edinbec je napisao(la):
Raja necemo se tuci,

Znaci da rezimiramo veliki servis (kod ovlastenih servisa) nije ispod 900-1200 KM, a ukljucuje:

- zupcasti remen
- vodenu pumpu
- spaner
- veliku rolnu i dvije manje
- filter ulja
- filter goriva
- filter klime

Ima li jos nesto sto treba zamijeniti? Npr. nesto oko tockova (krajnice, kugle i sl.) ili nesto oko kocnica (pakne, diskovi i sl.)? Mislim da su gume dobre, a covjek mi pokaza nov Boschov akumulator, od prije 4 mjeseca kupljen ima i garanciju.

vrlo realna cijena,i ne boli te glava posle ;)
znam da je torealna cijena ali ako si ti u cirihu zato svi koi su iz bih a vani su kad dolaze na odmor zamijene to ovamo da bi ustedili ;)

filter zraka
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top