Veliki pozdrav svima

Veliki pozdrav svima

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Zdravo svima,

pročito sam sve, pa evo da se predstavim.

Ja sam iz Sarajeva, zovem se Elmir i imam 23 godine. Vozim Golfa 5, 2.0 TDI, nije sređen :( Želja mi je voziti nešto Japansko. Očuvan nissan 240sx, ili novija Honda Civic. Moj nerealni san je Honda NSX, a neka malo dalja budućnost Nissan 350Z, a malo nerealnija dalja budućnost 370Z.

Učlanio sam jer općenito pravo volim auta, a volio bi srediti i svog Golfacha!:cool:
 
vladica85 je napisao(la):
Japanac koji zavrsi na Nijemcu:icon_eek::D dobro dosao;)

ma nisam ja završio tuđom voljom :) šta ćeš tako je kako je, išo sam racionalno. Drži cijenu, lahko prodat, pouzdano, možeš održavati gdje hoćeš, a na kraju dana ipak je stvarno dobro auto. Ja poštujem sve brendove i sve modele, i ne volim onu priču "to mi je smeće, a to je zakon i ništa drugo", hiljadu ljudi, hiljadu ćudi, svakom svoje, ne mora ti svidjeti al ne treba ni pljuvati, već uživat u različitosti...

p.s. ispravka. ne poštujem sve. Prezirem ona kineske kopije tipa BYG umesto BMW, i one neke Hogere, horere, Hovere, kako se već zovu.:icon_mad:
 
Član
Nissanko je napisao(la):
vladica85 je napisao(la):
Japanac koji zavrsi na Nijemcu:icon_eek::D dobro dosao;)

ma nisam ja završio tuđom voljom :) šta ćeš tako je kako je, išo sam racionalno. Drži cijenu, lahko prodat, pouzdano, možeš održavati gdje hoćeš, a na kraju dana ipak je stvarno dobro auto. Ja poštujem sve brendove i sve modele, i ne volim onu priču "to mi je smeće, a to je zakon i ništa drugo", hiljadu ljudi, hiljadu ćudi, svakom svoje, ne mora ti svidjeti al ne treba ni pljuvati, već uživat u različitosti...

p.s. ispravka. ne poštujem sve. Prezirem ona kineske kopije tipa BYG umesto BMW, i one neke Hogere, horere, Hovere, kako se već zovu.:icon_mad:

Dobro dosao kumee :)
 
Član
e jarane, imam jednu japanku, druga mi se poderala, pa ako hoces......... salim se ba, dobro dosao na bhtuning
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top