Veliki LCD za DVD

Veliki LCD za DVD

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Imam AEG DVD u autu i mali mi je display...E sada da li ja mogu da kupim malo veci LCD i da ga prikopcam na taj DVD u autu.Posto su mi sada u prodavnici rekli da moze da pregori...Pa me interesuje da li moze i gdje naci takav LCD....Veliki pozdrav svima....
 
Član
mislim da moze,ne znam sto bi gorio,njemu je vazan samo signal koji dobija iz playera da prikazuje...player nema veze s napajanjem:icon_rolleyes:
99% da moze
 
Član
u mene je tako,jvc sa malim externim ekranom na sabi,a vamo nabavio 7" tv i spojio.Trebali bi da imaju izlazi direktno sa dvd-a za veci tv,tako da nema sta da pregori
 
Član
Imam na njemu odmah pored displeya ulaz (AUX IN) Da li je to? Ili trebam da ga vadim pa da ga otpozadi prikopcavam...Pozzz
 
Član
od pozadi,idu dva cinca mislim da su zuti,bar su kod mene takvi,na njima mislim pise video in,mada za to nisam siguran
 
Član
Ne odgovara ti nista na playeru na cemu pise "IN"


To su ulazi u HU, tebi treba video OUT da bi dobio sliku na dodatnom monitoru
 
Izvadi cass napolje i vidi postoje li neki cincevi nazad,iznad kojih pise "VIDEO OUT", obicno bude jedan žute boje, na njih spoji LCD, i ne sikiraj se nema sta da pregori!!!A ne znam odakle si, znam da imas u Zenici u Shoping Centru kupit tih 7" LCD-ova.
 
Član
E hvala ljudovi...Znaci nece pregoriti...Samo eto ako ko stigne neka mi kaze koliko para je tal LCD od 7"....POzzzz
 
Član
fidel je napisao(la):
u mene je tako,jvc sa malim externim ekranom na sabi,a vamo nabavio 7" tv i spojio.Trebali bi da imaju izlazi direktno sa dvd-a za veci tv,tako da nema sta da pregori
za vikend cemo ti probati prespojiti plazmu, 23' :D moze ?
 
Član
Stifler je napisao(la):
Imam AEG DVD u autu i mali mi je display...E sada da li ja mogu da kupim malo veci LCD i da ga prikopcam na taj DVD u autu.Posto su mi sada u prodavnici rekli da moze da pregori...Pa me interesuje da li moze i gdje naci takav LCD....Veliki pozdrav svima....

i spojil to da vidimo kako je ispalo ?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top