VELIKA USLUGA ZA MENE

VELIKA USLUGA ZA MENE

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
LJUDI SAD MI SVI MOZETE UCINITI JEDNU VELIKU,AL BAS VELIKU USLUGU!!!

PROCITAJTE DOLE NAVEDENI TEXT PA IDE NASTAVAK USLUGE !

Biramo naj par Bosne i Hercegovine



"Azra" nagrađuje ljubav

Biramo naj par Bosne i Hercegovine...
14.05.2008. 16:25

Pozivamo sve mlade, zaljubljene a nevjenčane parove iz cijele BiH da nam šalju svoje priče i fotografije, koje ćemo objavljivati, a potom izabrati pobjednike.

S brodarom MSC Cruises i turističkom agencijom Atlantis Holidays magazin "Azra" pokrenuo je akciju izbora naj (ljepšeg, zanimljivijeg, simpatičnijeg) para BiH. Na vama je da svoje priče šaljete poštom ili e-mailom i p....šete nam o tome kako ste se upoznali, šta je posebno u vašem odnosu, zašto ste izabrali jedno drugo... i sve ostalo što smatrate zanimljivim u vašoj vezi. Također nam pošaljite i tri-četiri zajedničke fotografije (koje moraju biti kvalitetne i dovoljno velike da bi bile odštampane). Objavljivat ćemo vaše priče redom kojim budu pristizale u našu redakciju, a ubrzo će biti upriličeno i glasanje putem sms-a.

Glasači će presuditi koji će par biti pobjednik, te ko su drugo i trećeplasirani, a za sve smo obezbijedili zaista vrijedne nagrade. Priče parova objavljivat ćemo do polovine septembra, krajem maja otpočinje glasanje, a u oktobru sretnici putuju na ove lijepe destinacije.

1. nagrada je krstarenje Mediteranom u trajanju od sedam dana, a na brodu će biti upriličeno vjenčanje para. Naravno, vjenčanje je formalno.

2. nagrada je šestodnevni boravak u prestižnom hotelu Hilton u Dubrovniku;

3. nagrada je pet dana boravka u termama Tuhelj, na bazi polupansiona.


LJUDI DANAS SAM SA SVOJOM DJEVOJKOM IZASAO U NOVINAMA I UZ VASU POMOC,MOZDA JA I MOJA DJEVOJKA OSVOJIMO JEDNU OD 3 GORE NAVEDENE NAGRADE ! ! !

POTREBNO JE STO VISE GLASOVA PUTEM SMS PORUKA,PA KOME NIJE ZAO POSLATI JEDNU PORUKU,ODRECI SE NESTO MINIMALNO KREDITA I GLASATI ZA NAS NEKA GLASA I NEKA MI OSTAVI OVDJE POST KO JE GLASAO,DA ZNAM A IDEM NA POVJERENJE I NADAM SE DA NECE OVDJE POSTATI ONI KOJI NISTU POSLALI PORUKU

UNAPRIJED VAM SE ZAHVALJUJEM SVIMA

GLASAJTE NA SLJEDECI NACIN:   U poruci napisete najprije text "NAJPAR" zatim jedno slobno mjesto i onda broj "16"

----> NAJPAR 16   Na Broj 091 410 100
 
Sve je to dobro i vjerujem da bi se svako prijavio,ali ga ebe (da izvines) to sto se moras vjencati. Prva ja,dok sam procitala pocetak mislila sam napisati lijep tekst i poslati,ali kad sam vidjela da se treba vjencati.. Boze sacuvaj!
Nedaj Boze nikome :D

Sretno ti !
 
Član
Hehehehe nisi ti to dobro razumila :) vjencanje je samo simbolicko,dobijes posebni certifikat od turisticke agencije,sto hoce da kaze da nije pravo vjencanje vec samo SIMBOLICKO obiljezavanje :)

Hajd sad glasaj!
 
Početnik
Ja glasao,napisao kako treba i kaze greska u poruci,molimo vas pokusajte ponovo.
 
Član
Kolega predposavljam da je glas prosao jer je i meni tako javilo,a isto sam sve uradio kao sto su naveli u novinama,ali ipak sam poslao upit redakciji magazina da to provjere :) Tebi u svakom slucaju svala na dobroj volji i poslatoj poruci :)
 
Član
Heheheheh pa zar si i ti poslao :) eto ako pobjedimo,saljem razlednice ko god glasa i da mi adresu! Obecana rijec :)
 
Član
Outrage je napisao(la):
Heheheheh pa zar si i ti poslao :) eto ako pobjedimo,saljem razlednice ko god glasa i da mi adresu! Obecana rijec :)

vidi u deye smajlija
narko-boss
ima da pobijedis:lol:
EDIT:mislio sam na ovaj prethodni post
 
Član
Neznam koliko cu jos puta reci svaka cast,ali stvarno svaka vam cast ! Jos kad bi administratori ostavili ovu temu da bude na top dok je glasanje to bi bilo extra :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top