Velika nagrada Belgije-par slika i jedan video-Live :)

Velika nagrada Belgije-par slika i jedan video-Live :)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
[attachment=23233][attachment=23232][attachment=23231][attachment=23230][attachment=23229][attachment=23228][attachment=23237][attachment=23236][attachment=23235][attachment=23234][attachment=23237]Ove godine mi se ispunila zelja da odem na stazu SPA-Francorchamps i gledam Kimija kako dere guzove maloj raji :)) Osjecaj je neopisiv, razlika gledanja formule 1 kuci na "plazmi" i uzivo je neopisiva, nakon ovoga kuci mi se vise i ne gleda. Nazalost ne mogu da uploudujem jedan mali videoklip da cujete kako to grmi uzivo. Pozzzzz

Jos par slika :)
[attachment=23244][attachment=23245][attachment=23248][attachment=23250][attachment=23251][attachment=23252]
 
Početnik
blago tebi koji si ti sreckovic...:icon_sad:

je li tajna koliko te izaslo novaca to zadovoljstvo..:icon_question:
 

IGY

Član
aj svaka cast na izletu
ovo mi je oduvijek zelja
de pricaj nam malo koliko te kostalo i kako sta
otvori se malo :D
 
Član
E ovako :) Najbolji drug mi radi u Mercedesu i nabavio nam je karte povoljno. Sta znaci to povoljno, 150 eura za 3 dana, znaci petak subota i nedelja. Sad ima tu pono raznih zona i naravno cijene variraju. Recimo za smedju zonu, gdje se moze setati uz stazu ali nema tribine i mora se stajati, karta samo za nedelju kosta 150 eura. Imam jedan mali video ako bi ko pomogao da ga stavim da vidite kako izgleda uzivo :))

Vernes_AMG je napisao(la):
uhhhhh , mogu misliti osjecaja na startu kad krenu svi :icon_twisted: :icon_twisted: :icon_twisted:

Nazalost ja sam bio na drugom kraju staze start sam gledao na ekranu, ali smo bili na dijelu staze gdje ima fina ravnica, to je nevjerovatno kako prolete ne stigne ih aparat uslikat, drama. Nadam se sljedece godine "silver"karti koja pruza puno vise slobode kretanja na stazi:)
 
Član
Blago tebi drug ja bi plako na stazi ko djete za si..m jbm ti nas pasos mos sa njim obrisat g....u i nista vise :icon_mad:
 
Član
muris je napisao(la):
Blago tebi drug ja bi plako na stazi ko djete za si..m jbm ti nas pasos mos sa njim obrisat g....u i nista vise :icon_mad:

A valjda ce ukinuti te glupe vize, pa da moze svako ici gdje zeli. Inace volio bih gledati utrku u Monte Carlu, i Valencia mi ne izgleda lose. More, koke, Formula, sunce ehhhh :)))
 
uploaduj video na youtube ;) bas me zanima kakav je zvuk tako kraj staze kada se stoji..

nema potrebe rec ida ti zavidim :)
 
BHT Ovisnik
nije vam skupo do mađarske otici kad bude,mogu se i karte pojeftino nabavit,rođak mi isao proslo ljeto,kaze neopisivo:cool:
 
meni je zelja otici na Monzu i biti kod startne linije , na onom pravcu :icon_twisted: mozes misliti zvukova :icon_twisted: :icon_twisted: :icon_twisted:
 
Član
Evo i jedan klip. Pojacajte zvucnike i uzivajte u zvuku :))
http://www.youtube.com/watch?v=zI_TK4zR7kc
 
Član
teretanas je napisao(la):
Al glave setaju lijevo desno:lol:

Ma ne mozes ih uhvatit, drama. Zvuk je neopisiv stvarno, cuju se dok su na drugoj strani staze, a kad se pocnu priblizavati e onda pocne da grmi :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top