VELIKA GORICA ODGODJENA

VELIKA GORICA ODGODJENA

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Velika Gorica odgođena!

Uslijed tehničkih problema vezanih za stazu u Velikoj Gorici i relativno nepovoljne vremenske prognoze, event predviđen za 30.05. – 01.06. se odgađa. Organizator ulaže velike napore kako bi tehničke probleme riješio u što skorijem roku i ima najbolju namjeru održati velikogorički event tijekom lipnja.

Novi termin održavanja 402 Street Racea u Velikoj Gorici biti će objavljen kroz dva tjedna.
 
jeste steta, ali koliko vidim, vecini takmicara vani nije posebno zao, izgleda da svi kasne ove godine sa vozilima (i ja medju njima :icon_redface:)..

tako da, sigurno jos uzbudljivija trka u novom terminu...
 
Član
prava istina zbog odgađanja Gorice nije ni blizu od one sto je napisano. Ne sumnjam da ce se odrzati, ali nece me iznenaditi da se i nikako ne odrzi Velika Gorica, i uopste SR scena u HR, toliko su zaglibili oko svega da pojma nemate...cuj staza i vrijeme hehehe.. to su price za malu djecu, kazem vam ovo je samo sto trebate da cujete, istina je s druge strane i "puno je losa". glavni organizatori 402 scene u HR su puno zaglibili na raznim mjestima bez kojih se navedeni event ne moze odrzati, takodje ne samo Gorica vec i ostale planirane utrke po HR.
Vjerujem da oni koji su detaljno upuceni u SR scenu znaju o cemu je rijec..

pozdrav
 
Član
tepSIJA je napisao(la):
Vjerujem da oni koji su detaljno upuceni u SR scenu znaju o cemu je rijec...

Da nisu možda u pitanju... glasine ? :lol:

Ajd i meni pošalji PM, da vidim šta se trača. ;)
 
Član
Trke se odgadjaju zbog raznih razloga (realnih , nerealnih , finansijskih ,marketinskih). Apsolutno se ne slazem sa proizvoljnim komentarima tipa "nesto je trulo u drzavi Danskoj". Sve je OK i bice race-ova u okviru 402 streetrace-a mozda i vise nego prosle godine. O tom potom...
 
Član
nije sve trulo u drzavi Danskoj ali nije ni bajno. cini mi se kao da se neko uvrijedjen nasao. nisam imao tu namjeru. i ja sam burno reagovao, jer sam planirao vozit Goricu, puno toga mi se poklapalo s tom trkom i na kraju odgode pa sam malo , blago receno, popizdio.
ne sumnjam da ce biti Race-ova :) ;-)
 
ako se sjecate, i prosle godine se desila ista stvar..
bilo odgodjeno pa odrzano na datum osjeka koji je iz drugih razloga izbacen iz kalendara..
tako da, iako su 'neke price' kruzile, ja sam vrlo uvjeren da ce se utrka u V.G. odrzati..

na nama je da cekamo i budemo spremni..;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top