Velika dilema izmedju e46 i e39

Velika dilema izmedju e46 i e39

Pozdrav drugari
Imam veliku dilemu, šta mislite da je bolje kupiti e39 2.0 automatik ili e46 2.0, nije bitna godina al da je ocuvan.
Zanima me koja je razlika u odrzavanju, potrosnji i kako podnosi plin.
Lijep pozdrav
ako sam fulio rubriku ne zamjerajte ne snalazim se sa tehnologijom bas najbolje
 
BHT Ovisnik
Imao oba. Doduse e46 redizajn 318i 143KS+lpg i e39 redizajn 525i+lpg.
E39 bolji u svemu, ali svemu. Samo kad bacis krug shvatiti ćeš da je e39 avion za e46, samo po meni e46 bolje leži u kratkim brzim krivinama jer je manji lakši.
E39 je dosta jeftiniji za odrzavati. E46 ima hrpu sitnica koje jebu, ukratko klima( reostat, ventili ispod haube za regulaciju vruće/hladne vode), hrđa, podizači stakala i sl...
Automatik nemas frke, moj bio presao 400k bez problema, kao nov. Ali preporuka ako mozes trazi 525i ili 530i, preskoči 520i. Nije los, ali ih ima dosta problema s potrosnjom ulja, malo losiji motor od ova 2 pomenuta. Auto peri deri, čvrst, kvalitetan, udoban, dijelovi kostaju bagatela
 
Imao oba. Doduse e46 redizajn 318i 143KS+lpg i e39 redizajn 525i+lpg.
E39 bolji u svemu, ali svemu. Samo kad bacis krug shvatiti ćeš da je e39 avion za e46, samo po meni e46 bolje leži u kratkim brzim krivinama jer je manji lakši.
E39 je dosta jeftiniji za odrzavati. E46 ima hrpu sitnica koje jebu, ukratko klima( reostat, ventili ispod haube za regulaciju vruće/hladne vode), hrđa, podizači stakala i sl...
Automatik nemas frke, moj bio presao 400k bez problema, kao nov. Ali preporuka ako mozes trazi 525i ili 530i, preskoči 520i. Nije los, ali ih ima dosta problema s potrosnjom ulja, malo losiji motor od ova 2 pomenuta. Auto peri deri, čvrst, kvalitetan, udoban, dijelovi kostaju bagatela
Hvala ti prijatelju pomogao si mi puno,koga god pitam znas ono nemoj to skupi dijelovi i tako to.
Koliko hoce potrositi,bil ga mogao podnijeti sa prosjecnom platom 800 km ?
 
BHT Ovisnik
S plinom ga mozes sipati. Dode ti financijski u rangu sa nekim prosječnim autom s 1.9 dizel motorom

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Top