Velicina maglenki Golf 2

Velicina maglenki Golf 2

Pozz ljudi,kupio sam maglenke,al su dosta vece nrgo rupa na braniku,kad sam nazvao lika on mi objasni da postoje 2 vrste dubokog branika,GTI i obican,kao kod GTI je sira rupa za maglenke,jel to istina?

Послато са LG-K350 уз помоћ Тапатока
 
Maglenke su od Lanica Delta,a procitao si sta je on rekao pa me zato zanima jel to postoji ili je on to lupio samo da bi mi prodao???

Послато са LG-K350 уз помоћ Тапатока

ef1be4b40d7e6477bc0fd30af349e8b8.jpg


Послато са LG-K350 уз помоћ Тапатока

0c7fb6a5c0d5a7645d5149ff422610cb.jpg


Послато са LG-K350 уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Ta maglenka nema nikakve veze sa maglenkom od golfa 2,to se vidi iz aviona.

Poslano sa mog HUAWEI SCL-L21 koristeći Tapatalk
 
Znam,to mi je rekao i lik od koga sam uzimao,al mi je rekao da levu stavim na desno i obrnuto i mali deo se isece,kao trougao i to je to,a ne da je veca za 10cm

Послато са LG-K350 уз помоћ Тапатока
 
Sto komplikujes i ne uzmes fino golfovu maglenku ima novih kopija po 15eur ja msm i opet ce ljepse izgledati nego ta. Razumem da vozas corrada pa da su skupe maglenke pa da prepakujes al za dvicu mislim da je to glupost.

Sent from my SM-G900P using Tapatalk
 
Pa brt mag za golfa 50e,naravno da izgledaju lepse original.Gde si video za 15e?

Послато са LG-K350 уз помоћ Тапатока
 
Zvao sam jedno 10 prodavnica sa auto delovima i svi su oko 5500-6000

Послато са LG-K350 уз помоћ Тапатока
 
Dzaba druze kad je BiH,ne salju u SRB a i kad bi slali postarina bi bila pozamasna

Послато са LG-K350 уз помоћ Тапатока
 
Član
Dzaba druze kad je BiH,ne salju u SRB a i kad bi slali postarina bi bila pozamasna

Послато са LG-K350 уз помоћ Тапатока
mozes naci i na srpskim oglasima,ili ako neko narucuje preko ebaya stvari moze ti poruciti pa sacekaj dok ne dodju...ovoo sto si uzeo slobodno tom vrati i reci mu da ne sere jer maglenka ne moze ni naopcke,ljepse je i tako nek da sjeces i ubacujes ovo..ruzno izgleda a i sjeba branik sto si ga isjekao..ove kineske su bar tamam.
 
Top