veleprodaja muzike i opreme za ugradnju muzike

veleprodaja muzike i opreme za ugradnju muzike

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Hocu da otvorim radnju za ugradnju muzike u auta pa mi trebaju firme koje imaju dobre nabavne cijene da od njih nabavljam cd playere, zvucnike, stopice i ostalu opremu koja je potrebna da se posao kvalitetno odradi.
 
Član
SAL ti je cini mi se Madjarski proizvodjac.Marka nije Bog zna sta ali za nase uslove i pare koje danas ljudi izdvajaju za muziku mislim da je prikladno.Ne uvoze oni samo SAL ima i Ground Zero opreme.Imas predstavnistvo tj prodavnicu u Banja Luci.
Zanima li te sta iz HR ?
 
Član
druze u www.caraudio.ba imas jako jako dobru opremu i moj prijedlog tebi je da napravis neki dogovor i sa njima pa ako ti recimo nekad neko dodje da hoce dobro i kvalitetno i da nije problem cjena, onda mu pokazes katalog iz caraudia pa nek sebi bira, bog dao brza posta nije skupa a dostavlja sve u roku 24 sata tako da bi ti po mom misljenju tako bilo najpametnije radit sa njima, a u radnji gdje ces imat opremu odmah na stanju, tu bi ti preporucio sony, sal, pioneer, jvc i slicne jer su jako prihvatljivi cjenama a i iskreno 99% ljudi u bh koristi takvu opremu, rjetki su oni koji koriste sta drugo, a i ako koriste, vjerovatnoca je velika da su to dobili jeftino i polovno ... eto toliko od mene, govorim ti kako bi ja uradio da hocu da uradim to sto ti imas namjeru da uradis ... pozdrav i nek ti je sa srecom ;) ...
 
Član
eddo sve je to ok ali nije to pitao covek pitao je gdje ima da se nabavi,sve ono sto si ti preporucio bili bi dobro da kazemo coveku gdje moze to sve da nabavi:123:
 
Član
061209049 Muha
nazovi muhu i sa nij se dogovori i pitaj sve sta te interesuje
a sal je jedno obicno SMECE
 
Član
ah jbga u google kucaj nesto tipa "generalni uvoznik (pa recimo) Pioneer opreme za BH" il nesto tako slicno, i tako za svaku marku, 99% sve uvoznike imas na web-u samo ih trebas malo potrazit ... eto tako ;) ...
 
Član
@Gotivac

Imas i ovdje nabaviti sve sto ima i u HR cak i vise i odakle ti da je cak i bolje ????
sve to isto mozes i kod nas nabaviti
fino sam ti rekao nazovi Muhu i raspitaj se kod njega sta i kako

061209049
 
Početnik
cjenovnici sa ponudom artikala

http://www.caraudio.ba/index.php?option=com_weblinks&catid=27&Itemid=23


ako te interesuje sve je vec receno...

da problem je carina , uvoz, spedicija , ali su neke nase cijene cak nize nego u Hr...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top