Veko Skoda GTI

Veko Skoda GTI

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Slike idu uskoro,nema se vremena za slikanja.... :lol::cool:
@neeksa : jesu performinari ventilirajuci diskovi,a Canova je prodata davno,sad zasad idu Borbet Jelenov rog felge,a uskoro ce doci i nove felge,zahvaljujuci Muhi i tak....
svega ko u prici.... :))) :cool::cool:
 
Legend
opa.. extra izgleda ovo
al ste je prosiliri svaka vam dala
malo mi nazad ovaj blatobran strsi, tj nekako cudno izgleda, tek ce se uklopit sve kad dodje karambolka tu i prag, pa cu onda dati kompletan dojam za auto, no sve u svemu, sigurno jedan od najopsirnijih porjekata na ovim prostorima sto se tice style scene..
 
.nOKe je napisao(la):
opa.. extra izgleda ovo
al ste je prosiliri svaka vam dala
malo mi nazad ovaj blatobran strsi, tj nekako cudno izgleda, tek ce se uklopit sve kad dodje karambolka tu i prag, pa cu onda dati kompletan dojam za auto, no sve u svemu, sigurno jedan od najopsirnijih porjekata na ovim prostorima sto se tice style scene..

heheh kad se sve slozi, nema sta da strsi hahhaha
 
Član
sve bajno krasno ali mi ovaj zadnji blatobran previse prosiren.. prepreprevise.. sve pohvale za ostatak projekta..pozz
 
Član
elmir je napisao(la):
sve bajno krasno ali mi ovaj zadnji blatobran previse prosiren.. prepreprevise.. sve pohvale za ostatak projekta..pozz

imam osjecaj da ce se sve to uklopit kad dodju karambolke i pragovi :D
 

JD.

Član
pa sine koja boja konacno ide nakon ovog sprickita ??? :lol::lol::lol::lol::lol:

auto ti je vrh ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top