vectra c dti problemi

vectra c dti problemi

Član
Sudeci po nicku pitam se kako ide tvoja vectra b s tdi motorom i nitrom? Opel mania da zna da vozis opela s nickom tdi ne bi prezivio. Stavljaj nesto kao ecotec nitro i cdti nitro. Il askona ŠESNESKA
 
Poštovana administracijo foruma,
Ja sam javno opomenut od strane Vas jer sam napisao poruku u vidu ' čula-kazala ' ali s ciljem dobrog savjeta, da pomognem pa bih Vas fino lijepo zamolio da temu detaljno pročitate i višak teksta ' odstranite ' te sudionike suvišnog teksta opomenete, kaznite ( kako god ) ! Hvala !
 
Član
A nekad ovo bijase dobar i kvalitetan forum, a sad laprdala koji nemaju veze sa zivotom na svakom koraku, svaka druga tema sa idiotskim nazivom, petodupla.
Nadam se da ce ovo koliko-toliko krenuti u normalnijem smjeru. Kako sprijeciti dupliranje tema kad se ne sankcionisu teme sa nazivima "Pitanje", "Pomoc", "Hitno" i sl...
 
Član
Pratim vec dugo ovaj forum,ali iskrano sveo se na nulu.Ima nekoliko likova koji se toliko prave pametni i ko sta god da napise ili pita oni se nadju da omalovazavaju i pametuju.Svi pameni,svi sve znaju.
 
Top