Vectra B 2.0 dti

Vectra B 2.0 dti

Član
Nikako da uhvatim lijepo vrijeme i oprano auto da uslikam i da postavim slike, ali evo ga može i ovakav. Od kupovine do danas su samo promijenjene felge, skinute 16ke, a stavljene 15ke iz praktičnih razloga.
Radi se o motoru 2.0 dti 74kW, 2001. godište, sa 130kkm na satu (možda zvuči nevjerovatno, ali unutrašnjost je baš ko nova), 4x airbag, digitalna klima, prednji el. prozori...







 
Lijepa Vectra nema šta, nije nemoguće jer ja imam nešto iznad 120 hiljada. Želim puno pređenih kilometara s njom...
 
Član
Imam 2.0 DTI 2001 samo nije karavan, ali taj motor je kao stvoren za to auto, potrošnja mala a idee ko zrno :D. Uz to održavanje nije skupo i preporuka je da uvijek imaš goriva oko 15 litara u rezervoaru minimalno! radi bosh pumpe jer im je to bojka a nije jeftina bosh :D

Da se navozas :D

Imam 2.0 DTI 2001 samo nije karavan, ali taj motor je kao stvoren za to auto, potrošnja mala a idee ko zrno :D. Uz to održavanje nije skupo i preporuka je da uvijek imaš goriva oko 15 litara u rezervoaru minimalno! radi bosh pumpe jer im je to bojka a nije jeftina bosh :D

Da se navozas :D
 
Član
Imam vectru 2.0 DTI sport ali nije karavan :D. taj motor je fenomenalan, ide kao metak a malo troši. Moraš samo paziti na bosh pumpu kao sto su ovi prije mene rekli upravu su :D obavezno pazi na bravu za paljenje (svaka 3 mjeseca malkice je podmaži), sipaj kvalitetno gorivo (ja Energo petrol sipam a 199789 je pređenih a nikako nije stala), radi servis obavezno ako si u mogućnosti, PRVO AUTO UPALI! pa onda klimu ili radio ili svjetla, a pri gašenju obavezno sve pogasi prije no što auto upališ. Još jedan savjet je da dobro pregledaš rezervoar goriva u kakvom je stanju! :d sretno s vožnjom :D
 
Član
Hvala, zadovoljan sam vektrom, veliko, jako i komforno, a nije potrošač. Za gorivo, tj. što više u rezervoaru to bolje. Nisam imao ozbiljnijih problema, najgori je bio cjevčica vakuuma :icon_mad: zbog gluposti auto nije moglo da ide, 5 minuta posla i cjevčica promjera 3-4 mm dužine 15-20 cm
 
Top