Vectra A Projekt - Komentari projekta

Vectra A Projekt - Komentari projekta

Član
Got2b je napisao(la):
Oh Damadzicu :D


Fino ovo sve izgleda bacio si se u opasno dobre vode ;)

plivam ja po ovim vodama vec 15 god. samo sto sam imao malo jacu pauzu pa se sad vracam u formu :icon_smile:
 
Član
Ovo kako vidim sad je super kad gledam prve 2 slike, reko nije valjda da je sebi ovo uzeo, kad pogleda dole da radis nekome :)
Red je da se aktiviras kako treba , sredio sebi auto i to je to :p
Jesi nasao Edi za 530 Felge jos malo ce kuci:D:lol:
 
Legend
bas odlicno ispala
obicno prerade tipa ovako prednjeg kraja ispadnu očajne
ali ovo je bas fino ispalo
 
Super boja kolega...jesi razmišljao o braniku s Vectre A 2000? Iako se ne raspravlja o ukusima, ali razmisli ako ti gdje naleti...;)
 
Član
Harli_team je napisao(la):
Super boja kolega...jesi razmišljao o braniku s Vectre A 2000? Iako se ne raspravlja o ukusima, ali razmisli ako ti gdje naleti...;)

Nisam uzimao to u obzir al sa obzirom da je vlasnik prezadovoljan trenutnim izgledom dabogda da ga ista navede da skida ovu sada trenutno sto je, ocito da sam ubo gdje treba :cool:

enesss je napisao(la):
bas odlicno ispala
obicno prerade tipa ovako prednjeg kraja ispadnu očajne
ali ovo je bas fino ispalo

Upravo to sam se i trudio, vecina auta ovih linija pretjeruju sa prednjim branicima ili spojlerom na gepeku pa to pravo odudara od auta, barem moj misljenje je da sam uspio izvesti neku ne pretjeranu liniju koja ostavlja utisak da je to neki malo novij model auta.



Hvala svima na pozitivnim i iskrenim misljenju :icon_smile:
 
idosa je napisao(la):
Harli_team je napisao(la):
Super boja kolega...jesi razmišljao o braniku s Vectre A 2000? Iako se ne raspravlja o ukusima, ali razmisli ako ti gdje naleti...;)

Nisam uzimao to u obzir al sa obzirom da je vlasnik prezadovoljan trenutnim izgledom dabogda da ga ista navede da skida ovu sada trenutno sto je, ocito da sam ubo gdje treba :cool:

enesss je napisao(la):
bas odlicno ispala
obicno prerade tipa ovako prednjeg kraja ispadnu očajne
ali ovo je bas fino ispalo

Upravo to sam se i trudio, vecina auta ovih linija pretjeruju sa prednjim branicima ili spojlerom na gepeku pa to pravo odudara od auta, barem moj misljenje je da sam uspio izvesti neku ne pretjeranu liniju koja ostavlja utisak da je to neki malo novij model auta.



Hvala svima na pozitivnim i iskrenim misljenju :icon_smile:




Super je ovo ispalo nema šta, možda sam ja manje ljubitelj pregrada i toga kod dobrih i kvalitetnih originlanih stvari, ali što i ti kažeš, čovjeku se svidjelo, idemo dalje ;)
 
Top