Vectra A Projekt - Komentari projekta

Vectra A Projekt - Komentari projekta

BHT Ovisnik
opaa sviđa mi se pravo kako je pocelo,od branika,badoolka,svih radova:cool: valjda nece biti neki ruzan spojler, znas sta radis, branik je drama upasovan, valjda ce tako i spojler neki umjeren,mozda da stavis njegov originalni onaj fini malo širi ?:icon_smile:
 
Član
CoL3 je napisao(la):
opaa sviđa mi se pravo kako je pocelo,od branika,badoolka,svih radova:cool: valjda nece biti neki ruzan spojler, znas sta radis, branik je drama upasovan, valjda ce tako i spojler neki umjeren,mozda da stavis njegov originalni onaj fini malo širi ?:icon_smile:

Ne sikiraj se sve ce da bude u tonu i decentno, taj org i ja sam mislio stavljat al trenutno bas nismo se zauzeli da trazimo spojler al doce i do toga ..

Slijede slike ospricanog u komori prije 5 min usao u kucu :D
 
Član
uhh odlicno ovo ispalo a sve mi govori nesto da se nije dobro uklopio branik kao da ce ispucat farba na sastavu..ali boja je odlicna..;)
 
Član
Tako ti boga , samo nemoj shabi davat da on lijepi carbon , naljepnice itd...Extra je bgm vectra za koliko ce biti gotova , oce li biti gotova do Tuning Showa u Tz 02.06 :icon_question:
 
Član
Maestral je napisao(la):
Tako ti boga , samo nemoj shabi davat da on lijepi carbon , naljepnice itd...Extra je bgm vectra za koliko ce biti gotova , oce li biti gotova do Tuning Showa u Tz 02.06 :icon_question:

vectra je gotova jos par sitnih dijelova ima da se doda i sklopi i to je to...
 
Član
na ovu plavu idu extra smoked farovi/ žmigavc i štopovi... Ako ništa nekom light folijim malo zatamnit
 
Član
zlajaaa je napisao(la):
na ovu plavu idu extra smoked farovi/ žmigavc i štopovi... Ako ništa nekom light folijim malo zatamnit

vec uradeno ;) stopovi su vec od prije zatamnjivani pa smo zasad takve i ostavili dok nenademo morala da ih ocistimo i malo kulturnije odradimo :icon_rolleyes:
 
Član
Za plastike ovdje gdje idu maglenke ja mislim da ima ceda , trb vidit sa njima ako nema plastika tih ;)
 
Top