vecra dti 2.0 nece da upali

vecra dti 2.0 nece da upali

Član
imam problem, od neki dan me zeza moja draga Vectra B 2.0 dti 1998 god, kad krenem da je upalim vergla samo i dimi , poksavao sam je i slepati , vuko je od ciglana do pofalica, upalila je negdje na pofalicima, dimila ko lokomotiva a cim sam dosao opet do ciglana ugaila se ....sta bi moglo to bitii.....ako neko zna molim za odgovor :icon_cry:

makar neku sumnju ....
 
Član
RE: pomazite...

moze biti filter goriva a najvjerovatnije da je slaba kompresija ili je nema nikako na nekom cilindru,najbolje je da auto odvuces u neki servis i izmjeris kompresiju.
 
Član
RE: pomazite...

evo ga opet slican problem...prijatelju,najvjerovatnije da je gorivo u pitanju...neka ti majstor zamijeni filter goriva i pregleda dizne...ali prvenstveno filter goriva..
 
Član
RE: pomazite...

prijatelj ima istu masinu, crkla mu bosh pumpa i repariro je, posle 20 dana ista stvar kao kod tebe i navodno je opet nesto do bosh pumpe bilo, e sad ja mislim da se isto moze desit ako ode senzor, e sad nisam siguran mozda cu se i izvalit al ajd, senzor polozaja radilice ili tako nesto, nemogu se sjetit
 
Član
RE: pomazite...

ja sam danas bio kod majstora i vjerovali ili ne popravka je 20 km oko naftnog filtera neka gumica otisla i vukao fals zrak...pogledaj da ti nije to
 
Top