Veceras na autoputu kod Kaknja - podlegao pjesak

Veceras na autoputu kod Kaknja - podlegao pjesak

Početnik
Veceras oko 18h, na autoputu u blizini Termoelektrane Kakanj, pjesaka udario dzip, cini mi se Rav4...ispred mene u koloni...
covjek je raskomadan, ja izletio da vidim i naletih na mozak (bar ja mislim da je), prosut, 10 metara dalje cipela, malo dalje hlace i jedna noga, dalje les, covjek u gacama samo, bez glave i noge...i tek tamo dzip, sav sjeban naprijed...

vise ce vjerovatno biti u avazu sutra, ja sam se sjebo u zivot..jos narod obilazi pored, preko krvi, gaze odjecu i nastavljaju ko da nista nije ni bilo...jbmt balkan..
 
nebi se ja jarane mogao jos sabrati da sam to vidio,svaka tebi cast..a nek je onom pjesaku dragi bog milostiv...majko bozija,sta ce njegova porodica proziviti ovih i narednih dana...
 
Član
joj kod mene je jaran ljetos desio se u autu odmah iza onog gadnog udesa koji je bio u Semizovcu... poginulo je tad dosta osoba... on je izletio da pomogne, ali poslije toga kad je to sve vidio nije bio dobar 5 dana...:( jbno. je to tako vidjeti... ja bih se naprosto izgubio... al nas narod ko nas narod.. kad gledam onu snimku iz zenice niko da pridje da vidi sta je sa covjeka nego svi kao da se nsita nije dogodilo...
 
Početnik
ma cim sam ugledao, okrenuo sam se u stranu, nisam smio proci pored do auta..vidim da su ljudi ok, i zovu muriju..tad se vec zaguzvalo, a i murija je brzo stigla...
 
Član
ono sto ne bih volio i ne bih nikome volio da se desi je to da udare pjesaka... opet udariti i da prezivi to je ok nekako... ali udariti i ubiti covjeka, ja neznam kako bih izdrzao bilo to ili ne mojom krivicom...
 
Član
strasno.... eno i sad ovaj vikend je stradao pjesak... http://www.zenicablog.com/index.php/crna-hronika/nesrece/4017-poginuo-pjeak-u-dgraanici
mada opet prelaze, pretrcavaju autoput, nadvoznjaka ili nema ili je na pogresnom mjestu... ili vozi se biciklom na istom... i to samo kod nas ima...
 
Legend
Strasno :S
ali opet ne kontam taj narod, ako ima ograda, onda ne ulazi na auto put, meni se prosle sedmice desilo da prije skretanja za visoko, 2 malca hodaju bukvalno sredinom auto puta (valjda im furka sta li vec) i onda kad ga udaris, ovakav si onakav si ne pazis bla bla :S

Zao mi je covjeka koji je nastradao, kao i toga sto ga je udario (tesko njemu, ode u tvorza) ali nedaj Boze nikom :(
 
Član
ako ga je udario na autoputu, nece ici u tvorza, zna se za sta je autoput "rezervisan", pjesaci, biciklisti, nemaju tu sta da traze...Boze sacuvaj...
 
Član
Kao sto mnogi kazu nedaj boze nikome,ali sve ovo sto se desava vecinom smo sami krivi,nepaznja,nemarnost,da ne nabrajam,a i danasnji roditelji malo utjecu na odgoj djece,nema vise ko nekada da vidis djete kako stane na ulicu i pogleda lijevo i desno prije nego krene,nego vecina glavom bez obzira pretrcava cestu :icon_mad: ,nebih sad da ulazim u off al i jutros se meni desila jedna scena s djecom kad sam krenuo na posao,ima jedan pravac cca 500-600m i vidim ja grupicu djece njih 4-5 ispred neki muskarcici 4-5 razred cesta je zivi led i ja na sirenu vec na nekih 100-150 metara iza njih haj reko nek me cuju da se sklone,2-3 njis se samo okrenuse i nista,a zauzeli citavu sirinu,ja sve blize covjece lego na sirenu tek na par metara se sklonise i cujem nesto tipa "STA JE" :icon_mad: mamicu im koja ih odgojila,sekunda je falila da izadzem i da im podjelim aplauze,i tako nedo Bog kad udaris nekog od takvih derista,naravno vozac je kriv :icon_mad:
 
Početnik
.nOKe je napisao(la):
Strasno :S
ali opet ne kontam taj narod, ako ima ograda, onda ne ulazi na auto put, meni se prosle sedmice desilo da prije skretanja za visoko, 2 malca hodaju bukvalno sredinom auto puta (valjda im furka sta li vec) i onda kad ga udaris, ovakav si onakav si ne pazis bla bla :S

Zao mi je covjeka koji je nastradao, kao i toga sto ga je udario (tesko njemu, ode u tvorza) ali nedaj Boze nikom :(

audi je bio parkiran na zaustavnoj na autoputu kilometar prije toga, moguce da je ostao u kvaru covjek ili bez goriva...i na tom mjestu gdje je udaren, preko puta je benzinska, moguce da je pokusao preci tamo...
koliko sam cuo, covjek je iz Seoče, 46 godina...
 
jbg zao mi tog u autu, valja zivjet sa tim poslije..jos ako je mlad :S
svaka tebi cast oggy, ne bi se ja lijepo osjecao da to sve vidim svojim ocima..ne znam kako bi se ponasao kad bi se nasao u takvoj situaciji :S
 
Top