Vcds za Passat b7

Vcds za Passat b7

Koliko sam upratio VCDS je software of VW za dijafnostiku vozila. Postoji i komercijalna verzija koja se placa i omogucava obicnim smrtnicima napredno podesavanje.

Gdje da uzmem taj softver i odgovarajuci kabal. U pitanju je Passat b7 2012 Variant.

Hvala :)
 
Član
Mozes i na ebay naruciti al bolja ti je opcija preko pika.i gledaj verzije koje podrzavaju novija auta.ako kupis na piku probaj na licu mjesta.bar sam ja tako uradio.mogu ti dati br od amara koji prodaje i popravlja vcds iz sarajeva
 
Hvala na informacijama, mnogo znace.

Ako moze pojasnjenje.
1. Vcds je komercijalni softver. Ako je komercijalan, onda pretpostavljam da je dostupan samo aervisima?!?
2. Sta je onda ross-tech. I oni prodaju nekakav softver.
3. Cijena kabla?

:)
 
Član
Hvala na informacijama, mnogo znace.

Ako moze pojasnjenje.
1. Vcds je komercijalni softver. Ako je komercijalan, onda pretpostavljam da je dostupan samo aervisima?!?
2. Sta je onda ross-tech. I oni prodaju nekakav softver.
3. Cijena kabla?

:)

VCDS je Ross-Techov softver koji se placa, original je oko 400 eura sa softverom i kablom. Ovi sa eBay-a i PIK (koji sam ja kupio) su crackovane verzije tog softvera (ima nekoliko caka ne smijes se spajat na Internet jer pokupi update, skonta da je crackovan softver i ponisti USB kabal koji postaje neupotrebljiv) uz koji dobijes i clone USB. U principu, sve radi kao i na originalu (ne mozes radit update i sl.). Cijena oko 50-80 km kako ko prodaje.
 
Top