Vasi savjeti za kupovinu Golfa 6 1.2 TSI ?

Vasi savjeti za kupovinu Golfa 6 1.2 TSI ?

Član
za te pare kupiti uloziti jos koju milju promijenit pola auta i imas novo auto :) relativno mlado a ide taj motor solidno
 
Član
Ko sto neko rece, i bez motora vrijedi te pare. da ga vozis 1 godinu i da ti crkne motor ( a nece sigurno ) opet nisi na gubitku.
 
Član
Vozio na rentakaru 3 takva otprilike ukupno 5 mjeseci...svaki je imao ispod 100000 km, jedan od njih je imao problema oko elektronike ili sta vec nikad mu i ne nadjose falinku...trzao je na malim obrtajima, sve ostalo ok. Jedini Golf po meni koji bih vozio jer je relativno i udoban za razliku od prethodnih serija, prilicno komotan za Golfa. Motor je po njegovoj mjeri odn.snage ima dovoljno za laganu i normalnu voznju po gradu i otvorenom ali malo zahtijevniji put tipa Romanija i sl.prilicno se muci i mora se drzati u veoma visokim obrtajima za koliko toliko normalnu voznju ali odmah i potrosnja rapidno skace. Sve u svemu za te pare ako ga ti uzmes javi se meni dacu ti vise da ga ja sebi uzmem...nije suplja, i to sve govori.
 
Član
Cuvajte ljudi ova starija auta do 2005 godine, odrzavajte maksimalno, jer vjerujte da se nema sta kupit od ove nove generacije auta turbo kopmresor motora itd...
U tog golfa je jedino bila dobra cijena, a opet kad se to pogleda i pregleda ja vjerujem da na kraju kad sve izvagas ti dodjes na isto kao da si kupio auto odma za 14-15000.
 
Top