Vasi savjeti za kupovinu Golfa 6 1.2 TSI ?

Vasi savjeti za kupovinu Golfa 6 1.2 TSI ?

Član
Pozdrav svima imam ponudu za kupovinu Golfa 6 1.2 TSI oko 100 ks 2010 godina sa smijesu lovu 10 000 km covjek ide u Njemacku a stoji mu u garazi bezveze pa hoce na brzinu da ga proda pa me zanimaju vasa misljenja mane prednosti i to ? Metalik sive boje alu felge zamracen 190 000 km presao. Hvala ;)
 
Član
relativno jeftino auto, taj motor ne znam, moje misljenje da je nejacak ali o tom po tom, u kakvom je stanju?
 
Član
Stanje odlicno po meni ima malo sitnica po njemu malo udaren prag al nista strasno, unutrasnjost ocuvana vozio sam se u njemu solidno ide za 100 ks turbo je motor al 1.2 haha nije los po meni.
 
Član
to je motor sa turbom i kompresorom? koji je skup kada se pokvari, a ne ide... Bolje atmosferca kakvog ili dizela ( i on je skup kada se pokvari, ali makar malo troši/ dobro ide :)
 
Član
to je motor sa turbom i kompresorom? koji je skup kada se pokvari, a ne ide... Bolje atmosferca kakvog ili dizela ( i on je skup kada se pokvari, ali makar malo troši/ dobro ide :)
Ide lijepo i 1.2 TSI, ali dok mu je lanac ispravan.

Upali ga hladnog, ako i djelić sekunde čuješ lanac smanji cijenu za 2000 maraka jer te čeka havarija.
 
Član
imali problema sa lancem, mislim da je i taj motor u tim problematicnim pa eto da znas sta bi MOGLO bit problem iako ne znaci da ce se bas tu desit ili da nije mijenjano vec...ionako je auto ispod cijena taj motor sam vozio u sestici i solidan, nije trkac i osim sto trazi malo vece obrtaje nema problema sa motorom...za normalnu voznju je ok... mjenjac je isto standardno njemacki precizan, fino ulazi u brzine a i novije je auto pa ne bi trebalo bit problema osim potencijalnog lanca
 
Član
Mozda ipak da ne uzimam vozim sada Golfa 4 pa bi to morao rijesiti pa tek onda kes+ Golf 4 . :D
 
Super Moderator
golf 6 je svjetlosnu godinu ispred 4. ako mozes ikako to iskombinovati uzmi ga. pogotovo po toj cijeni
 
Top