Vase najdraze pice

Vase najdraze pice

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Koje je vase najdraze pice.Meni je licno najdrazi BANDIDOS ICE.To je proizvod pivovarne lasko i nisu nimalo pogrijesili sa njim.probajte necete se pokajati.

Bandidos ICE objedinjuje osobine vrhunskog svijetlog piva i posebnog bezalkoholnog pića egzotičnog imena Caipirinha: brazilski koktel koji je pripremljen miješanjem cachace (bijeli brazilski rum - destilat šećerne trske), soka limete, smeđeg šećera i komadića drobljenog leda.

Svijetla boja Bandidos ICE-a koja je postignuta dvojnom filtracijom u kombinaciji sa CO2, dodatno naglašava osobnost osvježavajućeg pića. U posebnost okusa koja zadržava osobine piva, uvjerit će i Vas. Zato si priuštite ugodno ohlađenu bocu, otvorite čep i prepustite se užitku!
[attachment=1092]
[attachment=1093]
 
Legend
nisam pio,a ako se moze naliti od njega :icon_biggrin:,i ako je fino hahah nemoze biti bolje,probacu
 
Putovanja.ba
Administrator
Polo jel ti mozes sredit ove tocene pive, treba mi za jedan kafic i koje mozes sredit?
 
Član
Sarajevsko, Corona, Stela... Sarajevsko mi ipak najbolje pase... I naravno zestoka pica tipa loze...
 

IGY

Član
sarajevsko, karlovacko, votka, gin, posebno JACK DANIELS (kad se moze :) , mislim finansije kad dopuste)
 
Član
Fele je napisao(la):
Polo jel ti mozes sredit ove tocene pive, treba mi za jedan kafic i koje mozes sredit?
mogu ako mislis na lasko il union.al ja to ne radim na svoju ruku prvo mora u kafic doc pospjesivac tj putnik iz laske na cijem je terenu taj kafic.kad on meni rekne da moze ja dodem i namontiram aparat.a privatno mogu sve,jer svaki aparat je skoro isti.svima je slicno kopcanje crijeva ili slaufa.razlika je samo od proizvodaca do proizvodaca i tipa aparata.ako imas sliku aparata mogu ti odma rec sta mogu uradit pa se mozemo dogovorit ako vec zelis.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top