Vaše mišljenje...

Vaše mišljenje...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Šta mislite o ovome...









U pitanju su 16-ke RC Design na koje će ići gume 205/50 R16 Bridgestone Potenza.
Kako vam se čine ove felge,koliko se isplati platiti za njih....i tako to
 
Član
felge su fine na oko.ne znam koliko se krecu cijene alu felgi ali ispod 400 nisu sigurno ako su polovne za nove ne znam
 
Član
ISkreno, te felge po meni na ovu astru ce leci samo ako srce bude graffit sivo, a rub poliran..inace da ostanu ovako srebrne, previse su nekako sterilne po meni... :)
 
Član
Zasto bas uvijek petokrake moraju da budu!? Ne znam tvoj ukus, tvoje auto i ti to najbolje znas! A slazem se sa tiborom! Puno bi bolje izgledale!
 
Član
Cijenim vaša mišljenja;)
Naručio sam gume 205/50 16 a nemam još uvijek 16-ke felge:icon_smile:
Dugo sam tražio po netu ali nisam našao ništa.Ako su rabljene,ljudi ih nedaju bez guma koje mi netrebaju.Ako su nove previše su novaca.
Ove felge koje sam predstavio su nove,imam ih u firmi i dobio bih ih za 600 KM na više rata što mi je olakšavajuća činjenica.
E sad kada bih uzeo,što je najvjerovatnija opcija,dali ostaviti srce onakvo kakvo jeste i ispolirati rub,ili...
 
Član
ok su felne EXTRA cak.
a malo u off ali ljudi il se meni cini ili sada SVI furaju sivo i poliranje na felnama???
 
Član
Ne cini ti se :)
Felge su extra Ne bi ih ja nista dirao A koliko vidim rub je poliran vec
 
Član
Davor_ je napisao(la):
ok su felne EXTRA cak.
a malo u off ali ljudi il se meni cini ili sada SVI furaju sivo i poliranje na felnama???

Svi furaju vecinom i bad look, to je tako, jednostavno usao kao standard neki...a uostalom kad su felne ovako jednostavnog dizajna, moras ih kontrastom uciniti zanimljivim i privlacnim...:icon_smile:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top