Vase misljenje o stopkama !?

Vase misljenje o stopkama !?

Član
Dragi moji,
S obzirom da imam druge planove i druge izdatke po meni bitnije na autu necu mjenjati stop svjetla u skorije vrijeme,ali se igram sa idejom da se malo posluzim sprejovima kako bih zatamnio stoke,pa evo u PSu uradjeno da mi pomognete!?

kako je bolje :




P.S: nemojte da vas budni branik koji je ofarban u PSu jer utorak auto ide na farbanje plastika pa sam i to uradio da si lakse stvorim sliku ...
 
Član
RE: Vase misljenje o stopkama !?Drag

ma nemoj previse al nie ti ovo nista ja jedva primjecujem razliku
 
Član
RE: Vase misljenje o stopkama !?Drag

Eto sad se nasikira kad ugleda kako bi joj ove dobro sjele stoke :)

 
Član
RE: Vase misljenje o stopkama !?Drag

to zatamnjivanje mi se nesvida...al ako vec hoces onda jos tamnije gotovo crno da bude...ipak kupi stopke:)
 
Član
RE: Vase misljenje o stopkama !?Drag

Hehehehe predobro mu leze ove stopke :) ali jbg skupe su pravo...a i radije bih za te pare uzeo sebi kakve dobre farove :D .... imal di da se nadju jeftinije ove stopke i farovi...gdje kod sam gledao po 120-180 eura ... puno jbg :)
 
Član
RE: Vase misljenje o stopkama !?Drag

nemoj sprejati stopke, nece lijepo izgledati na ovoj boji, cirkus... ;) bolje skupljaj lovu pa uradi kako to treba ;)
 
Član
pa to kontam uraditi privremeno mislim da ce ljespe izgledati nego obicno...da malo dobije sjaja i ublazi ovo crvenilo...ali razmislit cu jos... a nasao sam ove crne stopke na njemackom ebayu za 45eura..
 
Član
stopke kupi...to kako si u pszatamnio cisto sumnjam da ces moci tako uzivo...tamnio sam kod sebe zaj*ano je to pravo...
 
Član
Moje misljenje je da skupljas pare pa mu postavi ove kristalne stopke,vrh su.Tako je bar moje misljenje. ;)
 
Član
Tako ce i biti ali prije toga imam farbanje plastika,felge i opruge :) pa sam kontao u medjuvremenu nesto uraditi sa stopkama dok se ovo sve izreda i kristalne dodju na red :) hvala momci !
 
Član
ma mozes pokusati....transparent se uvijek moze skunuti....samo jbg nije bas lahko kako izgleda to zatamniti..pitaj col3ta..on je 4 5 puta skido i nanosio....
 
Top