Vase misljenje o Hondi u oglasu?

Vase misljenje o Hondi u oglasu?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Sve je vec receno, neam ni ja sta za dodat, raspitaj se po Sarajevu medju tamosnjim Hondasima, dzaba da mi laprdamo. Ja samo znam podatak jedan za vlasnika, da ulje navodno nabavlja iz USA, et kus dalje.

Inace, sto Vladica rece, pogledaj mobile.de, ovaj model se i kod njih prodaje po ovakvim cijenama, iVT Civic i CRX vazda drze cijenu, rekao bih vise zbog motora nego sasije, jer za motor, kompletan swap cijene se krecu oko 700-1000e
Ja, da imam pare, kupio bih ju, jedini primjeran u BIH, 100% oem, dakle potpuno fabricko stanje, sto Noke rece velika rijetkost za Hondu, pogotvo taj top model, pogotovo tako staru.

Kupuj :cool:
 
Član
joj druze ti si ludji sto pitas ovde na forumu
ako ti se svidja kupi
ako ti je puno para,nemoj kupiti
nema tu puno razmisljanja ili,ili
 
Član
RCat je napisao(la):
menjic je napisao(la):
Izgleda zene bas vole honde :D:D:D

Znaci kupuj da privuces ove sto ih vole :D:D:D

ne sve ;)

btw. ja je ne bi kupila.

:lol::lol::lol::lol::lol:

Nisam ni sumnjao u tebe, al bolje je ovo nego mazda :D:D:D

===================================================================

Znaci kupujes, i moras nas sve provozati :)
 
Član
Mocna Honda u pm,raritet je ovo ali i cijena ebena za danasnji vakat,da ju je prodavao prije 2g otisla bi odmah.
 
Član
Sada sam se cuo sa covekom čiji je otac uvezao ovaj auto u BiH, znaci vozio ga je stariji gospodin, 75 godina, stomatolog, veliki zaljubljenik u automobile i nadprosecni poznavalac. Mazen je pazen je i besprekorno odrzavan, prodat je opet zaljubljeniku koji ga odrzava po propisu.
Nema se vise sta filozofirati, ako ti se dopada auto ponudi kintu koja ti je pristupacna a ostalo je dubina.
Sretno!
 
Član
GTI FAN je napisao(la):
Mocna Honda u pm,raritet je ovo ali i cijena ebena za danasnji vakat,da ju je prodavao prije 2g otisla bi odmah.

Ode ona i sad koliko ja vidim :) ako ne ode sad, poceo sam skupljat pare vec :D:D:D
 
Član
OggyBoy je napisao(la):
Dejan 16v je napisao(la):
Dobro izgleda vako na slikama, mozda je malo poskupa,staro je to auto za ove pare ako cemo realno!

A 7000 za Golfa 2 nije previše? O čemu pričamo?;)
Jedan prije 3 godine gti 16v pl doduse u besprijekornom stanju iz mog mista otiso za 9000 kerma , ja mislim da i ovakav civic vrijedi ove pare,masina je ovo jedino je problem danasnji besparitis.
 
Mirjanova honda - znam i auto i momka.

ko kupi nece se pokajati. Honda je looda i rijedak primjer.
Sve je do onoga koji zna sta trazi, onda cijena nije problem.
Mirjan zna koliko vrijedi tako da je zato tolika cijena.
 
Član
ljudi znaci svaka vam cast na svim komentarima,prijedlozima,pohvalama itd itd...mislim da ste me ubijediili da auto vozi covjek koji je redovno i besprekorno odrzava mazi i pazi...stvarno rijetkost....pokusacu da se cijenkam malo sa covjekom za cijenu pa ako uspijem uspijem....znaci nema sta auto uzimam(definitivno)samo da prodam seata i to je to....
jos jednom kazem ka se nadam da mogu da vjerujem u sve sto ste mi napisali i pohvalili za tu hondu...vidim da kritika nije bilo sto se tice auta vec samo za cijenu...sto i ja kazem....
samo sta neko napisa na pocetku neki plavi dim da baca...o cemu je rijec...???
uostalom nadam se da cu ubrzo biti u Sarajevu i pregovarati ca covjeko oko auta,nadam se i probati i osjetiti prve utiske o autu...stim da nikad ranije nisam vozio hondu....
et pa ako dodje u moje ruke nadam se da cu vas sve provozati(djevojke)
:icon_smile::icon_smile::lol::lol:
:123:
 
Legend
za honde se inace zna da oce uzeti ulja, pogotovo vtec..
u ovu hondu druze se sipa 0w40 tako mi je mirjan rekao zadnji put kad smo pricali o autu..
stoga je logicno, da ce kad je kucas "u ventile" izbacit dim, logicno..

ali daleko od toga, da joj motor nije isravan ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top