Vase misljenje o BMW e46

Vase misljenje o BMW e46

Član
Poz svima, mozda sam pogrijesio mjesto za ovu temu, nek moderator prebaci gdje treba, al nemojte zamjeriti novi sam ovdje :D

Imam u planu kupiti ovakvog bmw-a do max. 5000eura.. sta mislite o ovom primjerku, i detaljnom opisu i jel mozda neko isao gledati ovo auto?
Ja sam podaleko od Mostara,al ako se odlucim oticu po njega i to je to.
Kakav je ovaj motor 2.0 105kw (ne treba mi za auto za driftanje i divljanje) , ima li kvarova od kojih se dobija cir na zeludcu i da li je pouzdan?
Nisam kontaktirao prodavca, ali ovaj detaljni opis mi je malo smijesan... ali ako je tako kao sto pise, to bi bilo ekstra.
evo link sa olx-a.. https://www.olx.ba/artikal/28346506/bmw-e46-318-ci-coupe-m-sportpaket-2-individual/
 
Odlican je ovaj sto si poslao link .. Jos ako je stvarna kilometraza ja mislim da je pun pogodak onda ...
 
Član
Kaze prethodni vlasnik je svabo, 1925. godiste hahah Ali hajde makar je prilozio dokaz da je stvarno tako, jer dosta ljudi pise za auto da ga je vozila baba do prodavnice i nazad :D
 
Član
Pa ne trebaš biti nešto stručan da znaš da BMW-ovi atmosferci troše bruku a ne idu ništa posebno.
 
Član
Druze cim on tvrdi da je ovo auto preslo 150.000KM znaci da jos nesto krije. Bjezi od ovog oglasa/auta
 
Zašto ne bi prešao stvarnih 150 000 km ? Ovo auto se i ne uzima za prelaženje velike kilometraže bez obzira tko ga je prije vozio
Ne mora značiti da je svako auto na PiKu Golf sa "sigurnih i provjerenih" 176000

A Forum otišao u k.urac žestoko.

p.s. okani se ti ovoga nego gledaj kakvog Gnjojfa, a ako nemaš para za Gnjojfa onda gledaj kakvog Meganea i 307icu, ne postoje ti drugi auti :D
 
Član
Zašto ne bi prešao stvarnih 150 000 km ? Ovo auto se i ne uzima za prelaženje velike kilometraže bez obzira tko ga je prije vozio
Ne mora značiti da je svako auto na PiKu Golf sa "sigurnih i provjerenih" 176000

A Forum otišao u k.urac žestoko.

Meni auto na slikama izgleda top, bukvalno sam se zaljubio, po 5 puta dnevno pregledam slike :D
Al i da je presao stvarnih 150 000, zar ovo nije mala cijena? Na stranim oglasima su skuplji nego ovaj..

Da sam samo malo blize Mostara da ga pogledam uzivo..
Ima li ovlasteni Bmw servis u Mostaru?
 
Član
Salon vozila BMW, Gnojnice, Bosna i Hercegovina - Tomić

Adresa: Bišće polje bb, Mostar 88000
Telefon: 036 351-341
Odvezes auto na provjeru i sve ce ti reci, ili neka ti "vlasnik" da broj sasije pa njima posalji vjerujem da su ljubazni dzabe da ti povuku te neke osnovne informacije kada je servisiran. Da u strartu ne gubis vrijeme.
 
Top