Vaša iskustva:Kupovina Avio karata putem interneta

Vaša iskustva:Kupovina Avio karata putem interneta

Pozdrav ekipa
treba mi informacija kako... i sta slijedi kada nađem kartu u određenoj agenciji.....
sve ok platit karticom..razumijem sve te detalje ali nije mi jasno kako to da mi posalju kartu na mail i sta dalje sa istom....
 
Član
ADO MOSTAR je napisao(la):
Pozdrav ekipa
treba mi informacija kako... i sta slijedi kada nađem kartu u određenoj agenciji.....
sve ok platit karticom..razumijem sve te detalje ali nije mi jasno kako to da mi posalju kartu na mail i sta dalje sa istom....

dobijes na mail informacije i ekartu, odnosno kod... to sve fino isprintas i s tim ides na aerodrom, predas na salteru sa pasosem, ona ti isprinta kartu, predas torbu i noga u guzicu, tj. avion :D
 
sub3r je napisao(la):
ADO MOSTAR je napisao(la):
Pozdrav ekipa
treba mi informacija kako... i sta slijedi kada nađem kartu u određenoj agenciji.....
sve ok platit karticom..razumijem sve te detalje ali nije mi jasno kako to da mi posalju kartu na mail i sta dalje sa istom....

dobijes na mail informacije i ekartu, odnosno kod... to sve fino isprintas i s tim ides na aerodrom, predas na salteru sa pasosem, ona ti isprinta kartu, predas torbu i noga u guzicu, tj. avion :D

Hvala puno prijatelju........
 
Član
u mnogim slucajevima nemoras ni printati taj kod, jer cim kupis kartu ti si tamo vec na listi, samo predas pasos i to je to
 
Član
5-6 daljih putovanja sam imao ... konkretno preko WIZZ AIR-a lowbudget letovi i stvarno sam zadovoljan.

Pratis sve one korake, uneses kod kartice, onda primis mail, odstampas taj cod i dalje kako su ti je vec napisao sub3r.

Samo nemoj zaboraviti cekirati kartu par dana ranije. ;)
 
stallion je napisao(la):
5-6 daljih putovanja sam imao ... konkretno preko WIZZ AIR-a lowbudget letovi i stvarno sam zadovoljan.

Pratis sve one korake, uneses kod kartice, onda primis mail, odstampas taj cod i dalje kako su ti je vec napisao sub3r.

Samo nemoj zaboraviti cekirati kartu par dana ranije. ;)

Mogu cekirat kartu dva sata prije leta jer da neidem u Dubrovnik tek tako

VR6Boki je napisao(la):
I meni je bilo cudno prvi put kad sam kartu dobio na mail :icon_biggrin:

skroz mi cudno.....kad dobijem papir u ruke onda cu tek bit ok hahahahha
 
BHT Ovisnik
ja u 3 slucaja nisam niti jednom ista nosio osim putovnice,na blagajnu aerodroma predao putovicu i dobijem kartu
 
Član
CoL3 je napisao(la):
ja u 3 slucaja nisam niti jednom ista nosio osim putovnice,na blagajnu aerodroma predao putovicu i dobijem kartu

da, i nije pod moranjem, ali najbolje ponijeti, za svaki slucaj ;)
 
Član
Ja sam zadnjih par puta kartu trazio preko swoodoo.com i prezadovoljan sam,nadje uvijek najpovoljnije letove.A i citao sam da su vodeci u svom poslu.
 
Top