Varenje plastike u Sa-gdje?

Varenje plastike u Sa-gdje?

Član
zna li neko od forumasa gdje se moze variti plastika u Sa?ako ima neki majstor za to u uzem dijelu grada kao npr.Centar,Stari Grad..
Cuo sam za jednog u Sokolovic koloniji,ali mi to daleko zbog samog kvara na autu.a hitno mi je.

Hvala svima za info
 
Član
hajde brate ako ti nije problem.ako mognes i adresu da se ne peglam.ipak je to dosta blize nego dole do hrasnice.
Hvala bro
 
Član
+38762117700
Pik profil http://www.pik.ba/profil/spojler2/

Mislim da on radi varenje. Nazovi pitaj ;)
 
Član
samo da dodam da sam poslovao ranije sa ovim momkom i korektan je skroz, nisam nista vario nego sam kupovao neke stvari. ;)
 
Član
sub3r je napisao(la):
samo da dodam da sam poslovao ranije sa ovim momkom i korektan je skroz, nisam nista vario nego sam kupovao neke stvari. ;)

I rodjak je moj neki dan kod njega uzeo masku bez znaka za tricu, izgleda da radi dobro ;)
 
Član
ma pisao sam to na dr.temi.ali opet cu,kad mi treba.
Pukla mi malo ona boca od vode,expanziona posuda.nema nigdje polovna ili zamjenska.u opelu haman 100km.a to mi puno.pa da nadjem neku alternativu.jer su mi rekli da moze i da se zavari plastikom.mala je linija.ni ja je nisam uocio.ali tu izbaci svu vodu.da to nekako rijesim da bih mogao dalje da popravljam.ne mogu ovako nigdje.za 20min.kljuca voda..a zbog gubljenja tecnosti ne pali vent.tako da dzaba mijenjam termoprekidac i termostat,jer je 1.problem boca.
 
Član
ma ne znam ni ja da li odg.ova je na nosacima ispod haube.tako da je malo teze uklapati ako nije ista.pitao sam Sanira u Safety caru.samo kaze ista.jer bi mi on odmah nabavio od nekog dr.da moze
 
Top