Varenje haube na golfu

Varenje haube na golfu

Pozdrav, da li se neko igrao sa haubom i pravio kao 'bad look' haubu? Zanima me par stvari. Za pocetak vario bih nastavak na haubu tako da bude iz jednog dela, dakle sta najbolje koristiti pocinkovan lim ili nesto drugo? Takodje manji parcici lima ce biti vareni i na rubove kako bi lepse izgledalo, zanima me da li cu posle svega ovoga morati farbati komplet rubove i haubu ili moze da se ofarba samo taj deo (metalik crna).
 
Član
to se radilo prije jedno 10-tak godina :) ali ako vec kontas pocincani lim koristi nakon sto izvaris, iskitujes taj dio i lakiras, ako neces da se primjeti razlika komplet haubu farbas
 
Moras da kitujes daj dio i ne mozes farbati samo to jer ce se vidjeti razlika, onda moras polirati itd
Najbolje da uradis citavu tu stranru npr ako je hauba onda citavu haubu
Al nemoj to na golfu raditi ne stoji mu
Pozz
 
Moze se to isfurat da je dobro al moras onda cjeli auto rad jos par detalja uvacit itd ako ides na full bad look treba tu komplet farbanje puno varenja itd,uglavnom ulaganje kolko vrijedi cjelo auto,bolje ti je kupi dobre felge,gume nove I opruge nize za te pare,I dobit ces duplo bolji izgled
 
vec imam felge, gume i nize opruge :p
ipak cu napraviti od poliestera obrvicu na taj fazon jeftinije je i moze da se skida
 
tvoj auto tvoja stvar , ali najljepsi je kad je sto originalniji sa originalnijim dijelovima , to bad look i to , pusti to , ne stoji mu to ... radje nadji neku obrvu gornju i masku bez znaka i to fino sredi i bice tip top
 
sve sto vi pricate ima da se vidi na svakom cosku, da jeste lep je sa maskom bez znaka dva fara i obrvom, jeste lep ali svi to furaju, mene smara to ja bih ipak nesto originalnije, ako mi se ne svidi lako cu skinuti
 
sve sto vi pricate ima da se vidi na svakom cosku, da jeste lep je sa maskom bez znaka dva fara i obrvom, jeste lep ali svi to furaju, mene smara to ja bih ipak nesto originalnije, ako mi se ne svidi lako cu skinuti
Pa kazem ti tvoj auto tvoj projekat :D
Radis za sebe i kako se tebi svidja , ako zapne sta tu smo da odgovorimo :D
Samo svako ima svoj ukus ...
Samo naprijed i kaci nam slike da vidimo :D
 
Član
sve sto vi pricate ima da se vidi na svakom cosku, da jeste lep je sa maskom bez znaka dva fara i obrvom, jeste lep ali svi to furaju, mene smara to ja bih ipak nesto originalnije, ako mi se ne svidi lako cu skinuti

navari do pola faraa to niko nema niko ne fura..jesu pale te vise led trake ispod autaaa??
 
Nisu jos moram prvo variti patos malo sredjivati pa onda, do tad radim svakakve zajebancije, okacicu slike neke u projekte pa da vidite malo kako ide
 
Top