Vandalizam nad M5

Vandalizam nad M5

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Porschefan je napisao(la):
Ma kakav zapad, kakva amerika, to je ustvari najveća stoka i marva, a nama pokušavaju nametnuti njihov način života. Što je najžalosnije u tome uspjevaju nevjerojatno brzo.
Ma koja demokracija i pi. materina, penderk i samo pendrek, mamu im j.bem divljačku :icon_mad:
Pendrek je iz raja izasao :D
 
Član
Mozda se vlasnik Bimmera sta zamjerio navijacima pa mu devastirali M5 :lol:

Iskreno, svi navijaci koji ovako gradom urlaju, nebitno da li razbijaju ili ne, mi idu na qrac. Sta imas kog djavla urlati gradom ako je neko izgubio ili pobijedio, drago/zao ti idi kuci ili u kafanu pa slavi/zalosti se... Ali ne, ono mora ici i nerede praviti, a sve to radi inata!! PUJ!!!
 
Član
olensoner je napisao(la):
Fuj!!!
Ovo samo govori kako su zapadnjaci (a najvise sa podrucja sjeverne amerike) dvolicne osobe, nas nazivaju seljacinama, divljacima, kriminalci, kako sve vec ne, a u Vancouveru vec nekoliko dana zbog najobicnije utakmice unistavaju grad, sve od drzavnog do privatnog vlasnistva. Idioti.

:cool:
 
Sta ti je BMW gori a blica:) ma ti sto idu gradom i razbijaju to su piiiiiiiii najvece! Nikakvi to nisu ni navijaci, vec su huligani, i najgore sto sve navijace poistovjecuju sa huliganima, a pravi navijaci ne rade to!:icon_mad:
 
Član
_Leta_AvantGarde_ je napisao(la):
Sta ti je BMW gori a blica:) ma ti sto idu gradom i razbijaju to su piiiiiiiii najvece! Nikakvi to nisu ni navijaci, vec su huligani, i najgore sto sve navijace poistovjecuju sa huliganima, a pravi navijaci ne rade to!:icon_mad:
Ma sve su to nizi intelekti sa kvocjentom inteligencije dinosaurusa kojima je navlacenje prdenjaka po stadionu smisao zivota,sve to treba dobro pendreciti :D
 
Član
ovo je nesto najbolje sto sam vidio ovako se rjesavaju ljudi frustracija . Kod nas sve narod miran 10 - 20 godina i onda dobijemo 500 hiljada mrtvi za 4-5 godina. Oni ovako svako malo pale al bez nekih vecih ljudskih posljedica. Jbs BMW bit ce njih dat ce kasko pare, al za ljude ga nema .
 
Član
Little Dragon je napisao(la):
e da je ovo moje kako bi bombe letile oko auta sve bi ovo meso bilo :icon_biggrin:

MLEVENO!

ontopic: A mi smo huligani, stoka, vandali, varvari, pecinski ljudi i slicno...Jesmo, ali su oni 17 puta gori, i 100 puta vise ograniceni!
 
Član
Ovi tzv. huligani su uglavnom klinci bezmozgaši koji trče za nekim svojim "idolima" koji su u stvari velike pičkice koje tu djecu iskorišćavaju da rade umjesto njih ono što oni ne smiju. Jaki su kad su u gomili i masi, da ih razdvojiš i kreneš jednog po jednog lupati, ne bi se ni umorio, a "huligan" bi israo i ispišao sve živo što ima u sebi, a plakao bi kao beba u porodilištu koliko muda ima, tj, nema.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top