Vag-com 409.1 ×registracija-crack problem

Vag-com 409.1 ×registracija-crack problem

Član
Pozdrav, imam instaliranu navedenu verziju dijagnostike i problem je u tome sto svaki put kad je krekam i povezem s autom nakon 30 sekundi opet trazi krek odnosno postane neregistrirana-trial verzija.. Već sam negdje procitao da ima rjesenja za ovaj problem pa ako netko zna da pojasni:droid:
 
Član
Napraviš .bat datoteku, koja svakih 10ak sekundi kopira crack u odgovarajuči folder. Tako sam ja radio prije skoro 10god kad sam vozio VW Lupo

Potraži na googlu "script batch vag crack"

Gesendet von meinem Redmi 4A mit Tapatalk
 
Postovani,moze li neko da postavi link sa programom za 409.1,treba mi krekovana verzija.
Link u komentaru ispod ne moze da se otpakuje.
Hvala.
 
Postovana gospodo,da podelim i ja neka svoja iskustva u vezi sa VCDS-om.
Vlasnik sam kineskog kabla,KKL VAG-COM for 409.1(kabal je plave boje),svasta sam pokusavao da bih skinuo,krekovao i u potpunosti registrovao VCDS ali uzalud......i konacno,nasao sam verziju VCDS LITE 1.2 programa koja je u potpunosti registrovana i aktivirana bez da se krekuje ili bilo sta drugo uradi,samo se instalira poveze sa autom,podese se portovi,MORA da se odradi OBAVEZNO jedno skeniranje(bilo koje na autu,ja sam odradio za airbag) zatim se proveri u ABOUT opciji i tu se vidi da je verzija FULL.Posle toga moze da se radi kompletno skeniranje i sve ostalo sto je potrebno.
Jedina stvar koju morate da uradite priliko instalacije je da na 10 minuta ugasite antivirus program,kada se instalacija zavrsi antivirus ponovo upalite,skenirajte instaliranu verziju,antivirus nista nece pronaci.
Inace program sam instalirao na laptopu na kom je instaliran windows 7 ultimate 64 bit-a.kod mene radi provereno.
Kome je potreban program neka se javi privatnom porukom rado cu mu poslati.
 
Član
Da li jos uvijek taj crack radi
Imam kineski kabal onaj plavi,i uspjesno sam instalirao vcds lite i povezao sa autom,ali jako je ogranicen sa opcijama,skoro pa nista ne mogu otvoriti,mjerni blokovi to mogu gledati do 10,ostalo npr ozracivanje abs sistem ne mogu itd..
 
Član
Da ozracis sistem preko abs-a preko dijagnostike mora ti sistem biti pod pritiskom max 2 bara( novija vozila 2bar, starija vozila( do golf 4) 1 bar) . Ne mozes sipati samo tecnost u bocu, nije to ps. Postupak po VW.
 
Član
Pozdrav, jel ima neko VCDS LITE 1.2 verziju (aktiviranu), kupio sam plavi VAG KKL 409.1 kineski kabl i imam problema da nadjem odgovarajuci software i drajvere za njega?
 
Top