Vadjenje goriva iz rezervara

Vadjenje goriva iz rezervara

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
spura jaro negovori im to jer oni neznaju koliko se smije dunuti u rezervar napravice neko belaj sa tim
a inace ima se kupiti pumpa koja izvlaci gorivo a spaja se na akumulator i stavis na dovod goriva pozz
 
Član
ovo za vadjenje goriva u novih auta..sto imaju mrezicu..ja starom redovno izvadim iako ima mrezicu..samo zaostrim crijevo na jednom kraju..i guram..cuje se kako udara..o mrezicu.. i probije..ispitano vise puta;)
 
Zerr je napisao(la):
spura jaro negovori im to jer oni neznaju koliko se smije dunuti u rezervar napravice neko belaj sa tim
a inace ima se kupiti pumpa koja izvlaci gorivo a spaja se na akumulator i stavis na dovod goriva pozz
kolega pa po malo da pusu ...po malo :D
 
Član
Taaky je napisao(la):
ovo za vadjenje goriva u novih auta..sto imaju mrezicu..ja starom redovno izvadim iako ima mrezicu..samo zaostrim crijevo na jednom kraju..i guram..cuje se kako udara..o mrezicu.. i probije..ispitano vise puta;)

za ovo fakat nisam znao ;) ... mislio sam moze se nekom debljom sajlom zicom probiti ... ali crijevom jok :))
 
Član
Taaky je napisao(la):
e ja ti kazem..jer sam to sam radio..pa nebi lupo dzabe...:cool:

hvala na savjetu super je nadam se da ga necu morati skoro probati... nego reci ti nama sto starom klepas gorivo :p ? :)))
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top