Vađenje Katalizatora

Vađenje Katalizatora

Član
Pozz raja

Nesto razmisljam da na Volvu izbacim Katalizator. Svakako imam u planu auspuh malo raditi.

E sad, koliko povecanje snage (da li uopste ga ima) mogu ocekivati?

I najbitnije mi da li cu dobivati greske na boardu?

Gesendet von meinem HT3 Pro mit Tapatalk
 
Član
Pozz raja

Nesto razmisljam da na Volvu izbacim Katalizator. Svakako imam u planu auspuh malo raditi.

E sad, koliko povecanje snage (da li uopste ga ima) mogu ocekivati?

I najbitnije mi da li cu dobivati greske na boardu?

Gesendet von meinem HT3 Pro mit Tapatalk
Nemas povecanja snage. Imas par € viska kad ga izvadis u dzepu, nista vise. Pripazi da ne sjebu sondu.

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Član
Ok to mi je onda previse zajebancije i cackanja oko neceg sto dobro fercera. Onda cu se koncentrisati samo na auspuh.

Jel znas ti Oggy nekog majstora na podrucju BL, ko "radi" auspuhe?

Ja ih znam dosta, ali ni jedan ne radi po mjeri, niti hoce da malo ukljuci se i napravi custom.. Svi samo krpe i mjenjaju 1za1

Gesendet von meinem HT3 Pro mit Tapatalk
 
Nja osobno bi ga skino,provjerio stanje,ako je potrebno ocistit ocistio I ostavio u garazu,zavisno od stanja katalizatora,dobit ces malo bolji odaziv na gas,dobro bolji zvuk,kad auto potjeras nalo jace osjetit ces bolju vucu,znaci garantirano bolji zvuk samo ukidanjem kat..
 
Ljudi moze pomoc, nov sam ovdje pa da pitam je li neko devero sa ukidanjem dpf filtera.imam lagunu 2 1.9 dci 96 kw 2007 god.i poslije paljenja lampice sve se poremetilo, potrosnja u tacku otisla, vuca nikakva itd.razbusio sam fap filter, ubacio softver bez njeg i sve se vratilo na normalu osim turbine.kasno otvara i hvata tek poslije 2200 obrtaja, takodje kasno rasterecuje, poslije 3300.da li to ima veze sa softverom jer jer kod mene automatik mjenjac a ubacen je softver od manuelca, takodje poslije ubacivanja softvera osjetim blage udarce kod saltanja na manjim obrtajima.hvala
 
Top