V.N.MALEZIJE

V.N.MALEZIJE

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ma daj, ko da je bitno cija tema je ostala nezakljucana. fkt se zapitam, kolko raje ovdje ima da im nikako nije bitan br postova. kako vrijeme prolazi, vecini je bitniji br postova nego nesto pametno da napisu...

i da nebi bio post potpuni spam, nadam se da ce se ferrari napokon probuditi. fkt tuga i sramota... :icon_sad:
 
Početnik
zastava je napisao(la):
Monday, March 30th, 2009, 17:32 Post: #1

a ti si modificirao temu 29 marta

Djulba No 2 je napisao(la):
DAJTE LJUDI PA STA OTVARATE DUPLE TEME!!!:icon_evil:

ne znam brate ja ovde se pobrinem o vestima F1 po kalendaru na profesionalan nacin a ne samo ajde da postujem nesto al evo meni su mi zakljucili temu prava sramota ne znam sta da kazem drugo :icon_sad::icon_cry:




sto znaci otvorena prije tvoje,ali nije problem drug nikakav eto od sad ti otvaraj ja necu,vjeruj to meni licno nista ne znaci a ako je tebe to toliko pogodilo ja ti se izvinjavam,

eto otvaraj ti..

i ja se nadam bar malo boljem plasmanu Ferrarija mada mi puno ne obecavaju nakon onog danas s Massom :icon_rolleyes:
 
Član
evo clanka u vezi danasnjih desavanja sa masom i njegove izjave...


Massa: "Trgnimo se jer više nismo dobri kao nekad"


U Ferrariju su izračunali da će postignuto vrijeme Felipea Masse biti dovoljno za plasman među 15 najboljih, u drugi krug kvalifikacija u Maleziji, te su Brazilca maknuli sa staze nakon samo četiri uvodna kruga.

Ojađeni je Brazilac tako iz boksa gledao kako u završnici prvoga kvalifikacijskog kruga uoči nedjeljne VN Malezije većina vozača postiže bolja vremena od njega, te kako završava među petoricom najlošije plasiranih.

Ostao je bez prilike boriti se za najbolja mjesta zauzevši na kraju 16. mjesto, iako je njegov F60 tijekom sviju treninga u Sepangu izgledao prilično brzo. Sve zato jer su njegovi u ekipi očekivali da mu neće trebati korištenje drugog seta mekanih guma.

"Krivim sve: najprije sebe, onda moje inžinjere, na kraju i sve Ferrarijeve mehaničare u boksu. Ovo je još jedan veliki poziv na buđenje. Moramo koristiti gume, moramo koristiti sve mogućnosti koje imamo na raspolaganju jer je svaki izlazak na stazu postao vrlo kompliciran", rekao je kritični Brazilac nastavivši udarati po vlastitoj ekipi:

"Prošla su nam vremena svima očito i dalje u glavi. Vremena dominacije sa sjajnim, natjecateljskim autom. U prošlosti je bilo lako ući u kvalifikacije na tvrdim gumama i zauzeti mjesto među prvih deset. Više nije tako. Konkurenti su se strahovito poboljšali".

Osim Masse, koji će u utrku startati sa 16. mjesta, ponovno puno bolje nije prošao niti Lewis Hamilton. Svjetski je prvak sa svojim McLarenom uspio izboriti plasman tek u drugu kvalifikacijsku dionicu, ne i treću. Završio je s 13. vremenom.

izvor: sarajevo-x.com
 
Administrator
zastava je napisao(la):
dobro bre druze jel vidis da ova tema otvorena mnogo prije ove evo gledaj http://www.bhtuning.com/thread-19431.html ccccccc

P.S. Molim administratora da zakljucava ovu temu posto je prije ista bila

ova tema je otvorena 29-03-2009 20:22 - modified: 29-03-2009 20:36
a tvoja tema 30-03-2009 19:32
znaci momak je prije otvorio i tvoja ide LOCK i nemoj vise da budes bezobrazan
 
Član
nismo je napisao(la):
znaci momak je prije otvorio i tvoja ide LOCK i nemoj vise da budes bezobrazan

OFF TOPIC!

Nije dobro da me vredjas sa recenicom "bezobrazan" pa i na kraju si administrator i nije u tvom redu da mi kazes takvu recenicu.

trka pocinje u 11 jer neko je pitao;)

ajde dobro moja krivica sto nisam gledao datumee, ali nisam zasluzio da mi se obratis sa 'bezobrazan'
 
Član
ma nama klocevi iz kablovske ukidaju sav sportski sadrzaj na hrt2-ci... zato ima hayat, a ko zna svapski, jos bolje RTL ;)
 
Administrator
zastava je napisao(la):
nismo je napisao(la):
znaci momak je prije otvorio i tvoja ide LOCK i nemoj vise da budes bezobrazan

OFF TOPIC!

Nije dobro da me vredjas sa recenicom "bezobrazan" pa i na kraju si administrator i nije u tvom redu da mi kazes takvu recenicu.

trka pocinje u 11 jer neko je pitao;)

ajde dobro moja krivica sto nisam gledao datumee, ali nisam zasluzio da mi se obratis sa 'bezobrazan'



nisam ja tebi zbog datuma i otvaranja teme napisao da si BEZOBREZAN, vec zbog PRIVATNE PORUKE koju si napisao
dobro ovo samo za inat si mi napravio, samo sto sam albanac i samo sto sam aktivan na forum ili sta je u pitanju bre druze, privo si mi rekao da si aktivan i da cete me naznaciti za administratora ako bude potrebno, a sada idete i zakljucavate mi temu??????????? ovo nije u redu to da znas, ja znam da vi mozete i bez mene al nije u redu da diskriminirate manjinu u vas forum
rekao sam ti da dalje na raspravljas necu te vise opominjati

:icon_exclaim:
 
Član
kisa ubi, po potocima se vozi hehe ne znam jel neko gleda "utrku" :icon_biggrin: vjerovatno nece biti ni nastavljena...
 
Početnik
nista dobro ni u Maleziji ko ni u Astraliji,sve vise i vise tonemo,svaka cast Mercedesima ponovo,hocu rec da imaju savrsene stratege u poredjenju s Ferrarijevim,

Mercedes ima slabije bolide od Ferrarija i uvjek su u bodovima zafaljujuci njihovim takticarima,sve pohvale za njih

Ferrari nastavlja svoj slijed razocarenja
 
Član
mogu reci da si poprilicno upravu. otkako je otiso jean tod, taktika je malo je reci slaba... lafo juce procijenili da ce masino vrijeme biti dovoljno za prolaz u drugi krug kvalifikacija. ja im procjene i govana, da se tako izrazim... :icon_sad:
 
McLaren i Ferrari vise nisu ono sto su nekad bili , evo gledam svi zadovoljni sto je Hamilton 7. jbt , ali opet Mercedes je u vrhu tako da sam ja zadovoljan :cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top