V.N. Bahreina

V.N. Bahreina

Član
bice zanimljivo gledat utrku. ovo vrijeme i ne mora znaciti da je ovakav omjer snaga. tek sutra ce se malo bolje vidjeti ko je na cemu...

naravno i ove sezone se navija za ferrari + shumi :D
 
Član
Evo i mene ... dugo nista nisam pisao u F1 temama, ne sto ne pratim (redovno sve citam), ali nema se sta dodati, kolege to uredno i redovno update-uju.
Konacno i taj dan, pocinje dugo iscekivana sezona, po svemu sto je najavljuje, bice jedna od najzanimljivijih ...

Od sutrasnje trke ocekujem pobjedu svojih favorita ...

Eh sad, za koga navijati ... najdrazi mi vozac vozi za "napola" najmrzi tim, a najmrzi vozac vozi za najdrazi tim :icon_mad:

Tako da,...
... navijam da Massa isprasi tur Alonsu, a Alonso nek kupi mrvice i bodove za Ferrari,
... Schumi nek dere sve redom i nek polaze da ga godine nisu oslabile i nek zacepi usta svim zlobnicima,
... Massa ili Schumi prvak? Potpuno mi svejedno, a sto se tice konstruktora, naravno Ferrari
 
Član
mtopic je napisao(la):
Evo i mene ... dugo nista nisam pisao u F1 temama, ne sto ne pratim (redovno sve citam), ali nema se sta dodati, kolege to uredno i redovno update-uju.
Konacno i taj dan, pocinje dugo iscekivana sezona, po svemu sto je najavljuje, bice jedna od najzanimljivijih ...

Od sutrasnje trke ocekujem pobjedu svojih favorita ...

Eh sad, za koga navijati ... najdrazi mi vozac vozi za "napola" najmrzi tim, a najmrzi vozac vozi za najdrazi tim :icon_mad:

Tako da,...
... navijam da Massa isprasi tur Alonsu, a Alonso nek kupi mrvice i bodove za Ferrari,
... Schumi nek dere sve redom i nek polaze da ga godine nisu oslabile i nek zacepi usta svim zlobnicima,
... Massa ili Schumi prvak? Potpuno mi svejedno, a sto se tice konstruktora, naravno Ferrari

Moj covjek!:cool:
Procitao si me kao Milan tarot!:D
 
Član
mtopic je napisao(la):
Eh sad, za koga navijati ... najdrazi mi vozac vozi za "napola" najmrzi tim, a najmrzi vozac vozi za najdrazi tim :icon_mad:

Tako da,...
... navijam da Massa isprasi tur Alonsu, a Alonso nek kupi mrvice i bodove za Ferrari,
... Schumi nek dere sve redom i nek polaze da ga godine nisu oslabile i nek zacepi usta svim zlobnicima,
... Massa ili Schumi prvak? Potpuno mi svejedno, a sto se tice konstruktora, naravno Ferrari

hahahhaha u istom se nalazimo. s tim da mi alonso nije bas najmrzi vozac. ipak tu titulu kod mene drzi mali cigic iz mercedesa (svi znamo ko je)... :D
 
Početnik
jedno cu samo dodat,moje su zelje da Massa ima samo malo srece u ovoj sezoni koliko je imao pehova u proslim i ako Bog da bice sampion, jer ako itko to zasluzuju u F1 to je Massa i Vettel...

emir_89 je napisao(la):
mtopic je napisao(la):
Eh sad, za koga navijati ... najdrazi mi vozac vozi za "napola" najmrzi tim, a najmrzi vozac vozi za najdrazi tim :icon_mad:

Tako da,...
... navijam da Massa isprasi tur Alonsu, a Alonso nek kupi mrvice i bodove za Ferrari,
... Schumi nek dere sve redom i nek polaze da ga godine nisu oslabile i nek zacepi usta svim zlobnicima,
... Massa ili Schumi prvak? Potpuno mi svejedno, a sto se tice konstruktora, naravno Ferrari

hahahhaha u istom se nalazimo. s tim da mi alonso nije bas najmrzi vozac. ipak tu titulu kod mene drzi mali cigic iz mercedesa (svi znamo ko je)... :D


:lol::lol::lol::lol::lol:;):lol::lol:
 
Član
emir_89 je napisao(la):
... ipak tu titulu kod mene drzi mali cigic iz mercedesa (svi znamo ko je)... :D

Ma kod mene se njih dvojica smjenjuju :lol: ... sad trenutno je Alonso br 1 na toj listi zbog skandala u Singapuru
 
Član
MTR je napisao(la):
dobar Shumi na treningu :cool:

staro je to "gvozdje" treba njemu da se malo zagrije, taman ce biti pravi na utrci... :lol:

napokon cu ponovo sa uzivanjem gledati formulu...

PS: za one koji ne znaju, prijenos vise nije na hayatu nego na BHT-u, i naravno kome je cejf gledat na svapskom, po obicaju RTL... ;)
 
Početnik
to za BHT-u sam cuo da ce prenosit,a da cu gledat sumljam,nemaju oni komentatore za tako nesto,steta sto nece prenosit hayat...ali ima HTV,a ko gleda DIGI ima na NOVA Sport prenosi,bar su danas treninzi bili...:icon_rolleyes:
 
Član
Uu jedva cekam novu sezonu:icon_smile:

A prema domenicaliju ferrari nije pri vrhu:

http://www.autosport.com/news/report.php/id/82048

Ali bit ce cirkus, pa lotus kasni 10 sekundi po krugu, a i dijelovi ostalima otpadaju:p

Sto se tice prijenos ja se nadam da nece barem hrt "zatamniti"... staviti formulu na bht tako debilna odluka, pa sta ce kad prenose utakmice engleske lige, ici malo tekma-malo formula, zakinut ce na f1... a spaho ce to da vodi, tesko da ce na dobro:icon_sad:

Valjda se nece hrt gasit, u suprotnom do kraja godine ima da naucim i njemacki slucasuju rtl:lol:
 

MTR

Član
RTL zakon , komentari ekstra , od strucnosti , iskustva do pokrivenosti svega i svacega , da ne spominjem Laudu . Ovi nasi - katastrofa od znanja , nidje veze
 
Član
jest, al problem drug sto ja ne znam bleknut svabskog... :D

Limpi je napisao(la):
Uu jedva cekam novu sezonu:icon_smile:

A prema domenicaliju ferrari nije pri vrhu:

http://www..../news/report.php/id/82048

Ali bit ce cirkus, pa lotus kasni 10 sekundi po krugu, a i dijelovi ostalima otpadaju:p

Sto se tice prijenos ja se nadam da nece barem hrt "zatamniti"... staviti formulu na bht tako debilna odluka, pa sta ce kad prenose utakmice engleske lige, ici malo tekma-malo formula, zakinut ce na f1... a spaho ce to da vodi, tesko da ce na dobro:icon_sad:

Valjda se nece hrt gasit, u suprotnom do kraja godine ima da naucim i njemacki slucasuju rtl:lol:

nece nista zakidati. sutra nece biti prenosa treninga, bice nekad navece snimak. a u nedjelju ide utrka, pa poslije utrke utakmica...
 
glupa skola , nisam nista pratio , vidim Hamilton drugi , to je dobro , Mercedes u vrhu , svidja mi se , nadam se da ce tako biti i u kvalifikacijama a takodje u utrci , bravof , s tobom ne pricam , pocela je sezona :D
 
Top