V.A.G. Meeting u Njemackoj

V.A.G. Meeting u Njemackoj

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
hm ljudi samo felge nature i spuste i bogovski izgleda. al ljudi znaju sta naturit . kolko kod nas ima ovakvih dvojki , pa i boljih al kad on na nju nabaci borbet petokrake 15 ke i nista od njeg
 
Član
ma zamjeram ja ovim sa kečevima i dvojkama nisu ništa uradili posebno ali ove četvorke i ostalo uuuuu!
 
Član
Bolidi sve. TT premocan nekako se izdvaja. Bice i kod nas uskoro da se nabavi sve od tuning&styling opreme svih renomiranih njemackih firmi:D
 
Član
u njemackoj, austriji i svici samo otici na neki tuning-show i baliti.. a nije ni tu sve ono naj- kako se kaze. ima i tu dosta krkanluka u smislu veoma loseg ukusa. da je sve nabaciti na auto sto trziste dopusta, nema veze dali sta scim pase i slaze se.

meni se svidja kad gledam auta i vidim da je cijela liniija jedna. da je vozac/vlasnik/tuner jednu liniju pratio i do u detalj ostvario. od postavite muzike nigdje nikakvi kablovi nevire.

ovaj zadnji na slici mi je pre-WOW. sad nekako u njemackoj sve vishe ove matt-boje dolaze na cestu. i moram reci pravo dobro izgleda. kod nas u Nbg-u ima jedan porsche matt-crn sa zutim detaljima. ajoj..
 
Član
Vidi se zasto se je German Style dobio ime,sasvim opravdano :)
Kad sagledas sve lakse je njima imaju novac i pristup dijelovima puno laksi nego nasi ljudi,stoga veliki respect za ljude sa nasih prostora koji se bave tuningom i stylingom ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top