uzet il neuzet

uzet il neuzet

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
pravo jeftino ih dobijam s gumama,gume nisu nesto al jebat ih mogu ovu sezonu.. dajte mi komentare kako stoji ova boja na mom autu.. svako ima pravo svog misljenja IZVOLITE

i384374_356f.jpg



EDIT: 16-ke su ali kako je uradjeno u PS-u ogromne izgledaju hehhe
 
nisu nešto imaju puno krakova pa nisu atraktivne to je moje mišljenje traži nešto ljepše vidio sam dole pod tvojom temom gdje si tražio felge da su ti momci s forumu nudili dosta ljepših felgica ....
 
Član
Zavisi koliko je to jeftino...ako je podobro jeftino stavi dok ne nadjes bolje, onda ove preprodas i gotovo... ;)
 
Sto se mene tice ja ih ne bih kupovao, ja bih radije skupljao love pa onda uzeo nesto sto mi se svidja, a to tada obicne neke, ne bih trosio para bezze... Jer ti njih ako kupis, pa da ih preprodas, Bog zna koliko dugo ce ti trebati da ih prodas, moze za sat, a moze i za godinu, eto vidis i sam koliko se felgi prodaje po forumu, moze ti izletit nesto jos boblje sto ti se i svidi nakon sto te uzmes, a nemas love jer si je s*eb'o bezze.... To je opet samo moje misljenje!!!
 
Član
ako su u pitanju OZ Superturissmo WRC felge onda je to felga i po.
ja kad sam trazio bile su 245KM po komadu i bilo mi preskupo za 14-ku dati tolike pare.
svaka druga kombinacija sa puno krakova (u bijeloj boji) je promasaj

inace o ovim felgama govorim

x9krk.jpg
 
Član
:D:D ma znam koje su OZ ali nisu te, odlucio sam necu uzimati jos cu cekati kao sto je neko rekao mozda nalete puno bolje a ja nebudem imao para, strpit cu se jos malo.. moraaa naletit nesto..
 
Član
po meni su lijepe...ne znam sto odustajes...jos jeftino...sta im fali
ako su to te na slici prvoj, onda mu lijepo stoje...
 
Član
jesu to te 100%.. pravoooooooo jeftino ih dobijam svoje 15-ke sam prosle godine bez guma platio skuplje:D ove fine felgice dobijam i s gumama jesu lose ali jbg moza gurat donekle.. razmislit cu jos,sacekat cu par dana nevjerujem da ce se prodati jer nisu po oglasima koliko znam..
 
Član
Osim ako su 200-250 km s tim gumama, ja ih ne bi uzeo. Ne stoje mu bas nesto, mada i nije neki PS, losa slika je uzeta za osnovu (mislim felgi)
 
Početnik
ako ovi krakovi idu do kraja felge (do gume) onda izmedju njih ofarbati u crno i budu to mnogo lijepe felge, i vizuelno vece...kolko su to para, da vidim kolko ja imam? :icon_confused:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top