uzasan problem na audiju

uzasan problem na audiju

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
Mozda je bio udaen golf u tocak pa je kriv, mozda je nosac neki kriv, uglavnom u servis VW pa nek naprave. ILi esi, a ja jbgaa,... daleko je to al et.
 

IGY

Član
nije udaren, a nelazem da me ne baca nisam neki neiskusan vozac da neosjetim tako nesto, a dogovorio sam se vec za servis, pa vam javim uzrok
 

MyX

Član
savijen most ili savijen onaj hepek na koji lezaj ide (ne mogu se sjetiti kako se zove), nema nis drugo!
 
Član
Meni isti cirkus prave ti usjeci na putu, ko je iz Tz zna kakva je cesta na samom ulazu u Solanu, preko 80-tak ja onuda ne mogu, ja za to krivim siroke gume a nema se servo :) dok sam s prijateljem prije par dana tuda proletio sa 130+, nista, mrtav ladan.....
 
Član
imam ja servo i gume mi nisu siroke 195 . a sad smo ustanovili da su amortizeri duzi od opruga na zadnjem trapu . dali to ima kakve veze
 
Član
Kakve su ti gume? Imao sam isti problem (17 ke spusten) gume se krivo istrosile izgledale dobro a ono kanta!!!!!!
 
Član
Meni se to isto desava al tek otkako sam stavio nove gume. Pitao sam neke ljude iskusnije, uglavnom to je do debljine gume, tj bocnog zida. Svaki tocak tezi da promjeni smijer i zaobidje neravninu, ako su gume deblje ta tendencija se prenosi u vidu bocnih sila na gumu, posto je guma debela ona se lakse uvija i to se ne osjeti na volanu.
Kada su gume nizeg profila, prenapuhane, tvrde, ovjes tvrd, auto nize, a i ima i dosta do same gume i istrosenosti, to sve pojacava ovaj efekat. Odredjena podesavanja geometrije mogu pomoci.
 
ja kad sam stavio konijeve amortizere i opruge i kad sam auto zakucao u pod (stelujuci amortizeri, kasnije sam ga malo podigao) isti problem sam imao sa tim udubljenjima na cesti, i isto isao na geometriju trapa i nisam mogao nista napravit, a uzrok je bio sto kod nas rijetko tko moze uraditi geometriju trapa na spustenom vozilu. kako jedan rece, zbog toga sto je vozilo spusteno i sto su mu stavljeni veci tockovi ove standardne masine za geometriju ne mogu to da odrade. i tako sam slucajno otisao u ASD Viba u Tuzli, te slucajno gledao njihov stroj za optiku i vidim da imaju mogucnost da prije stelovanja geometrije trapa za svako vozilo upisu dali je i koliko vozilo spustano i dimenzije tockova, guma, te kad su odradili geometriju trapa na mom golfu svi ti problemi su prestali
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top