uzasan problem na audiju

uzasan problem na audiju

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
rijec je o audiju 80 quattro sport. fabricki sporski ovjes 30 mm nizi sa nekim stabilizatorima i nekim stvarima sto nisam vidio ni na jednom drugom audiju 80 . i stavim naprijed stelujuce kw varijanta 2 amortizere. i posle mjesec dana kad naidjem na udubljena(spure tako zovu kod nas , duz ceste se naprave udubljenja od tockova ) auto pocne da baca lijevo desno volan pocne vuci u strane nenormalno jako , centriro sam trapove u 3 servisa sve ok nidje lufta nema , neznam sta bi moglo da bude gume su 195 sirine , i toliko baca da nemogu preko 40 vozit i to na toliko malim udubljenjima da se skoro i nevide
 
Član
pa dobro sviju baca,a tebe malo vise jer ti je spusteno auto i sire malo gume,
ako su ti na spuri provjerili sve,onda nema sta biti.
 
Član
nema nikakvog preskakanja , al me buni sto prije nikad se to nije desavalo , ustavri jest sasvim malo i promjenim lezajeve amortizera i sve bude ok , a sad sam sve promjenio i uzasno baca
 

MyX

Član
Provjeri sarafe za stelovanje nagiba tocka, meni je jedan biser ostavio te sarafe nezategnute...i desavao mi se takav problem.
 
Član
Imaju dva šarafa, meni su jednom radili špuru i nisu dobro stegnuli te šarafe, sreća pa sam odma otisao majstoru mogao sam glavu izgubit
 
Član
ma sve sam promjenio pregledo , ocito da me zajebavaju kw amortizrri mada nema logike po meni , malo su tvrdji i malo nizi od onih sto su prije bili.
 
Legend
Ja sam pretprosle sedmice mjenjao lezajeve amortizera nepred,imao sam prob kad namotam pod teretom,znalo se desavati da nesto preskace......ako je sve stegnuto,lezajevi amortizera ok......onda su ti tvoji kw u pitanju........
 
Legend
Ma mene ne baca, a moram zamjenit obadva lezaja, obadvije kugle i kineticke i jos sto sta, vjerovatnoce i amortizeri novi doc, i sve to moram zamjenit a jos... pa znate kolike su mi felge.

Jedino sto je i meni palo na pamet, nesto nije zavrnuto ili stegnutno.
 
Član
Jaruga, mislim ipak da je greska do amortizera,tj. mislim da si pogresne izabrao... Moj jaran imao golfa VR6, i on je valjda fabricki spusten, biser htio jos da ga spusti i neke jos nabrijanije amortizere uzeo, i stavio ih... I auto je stvarno pre pre mocno izgledao, al na cesti,aaaaaaa strahota... ljulja isto na brodu, a volan, cas desno, cas lijevo... Mislim da bi trebao pokusati da vratis stare amortizere, pa da vidis sta ce se desiti onda...
 

IGY

Član
vidim ima strucnih odgovora ovde, sorry sto upadam u temu ali da neotvaram novu, imam problem kod zadnjeg ljevog tocka, zapravo meni nista nekucka nebaca me, nego mi tocak stoji nakoso, izbacen prema vani, do cega bi to moglo da se desava
 
Član
igyracer_16v je napisao(la):
vidim ima strucnih odgovora ovde, sorry sto upadam u temu ali da neotvaram novu, imam problem kod zadnjeg ljevog tocka, zapravo meni nista nekucka nebaca me, nego mi tocak stoji nakoso, izbacen prema vani, do cega bi to moglo da se desava

Pa ako je tako lazes da te ne baca, logično je da se osjeti u voznji
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top