Uvoz auta - lopovluk sta raditi?

Uvoz auta - lopovluk sta raditi?

MTR

Član
to je ono sto sam ja uvijek govorio , skuplja pita neg tepsija , djaba odose pare jebi ga , uvijek pazite na godinu proizvodnje jer se tamo racuna datum prve registracije a to dovodi do ovakvih posljedica , sad auto na slepu i nazad i to ako bog da da mogne
 
vec smo sredili prevoz u sleperu samo da covjek pristane da vrati pare , najgore sto i taj covjek radi u autokuci kao prodavac
 
Član
Little Dragon je napisao(la):
vec smo sredili prevoz u sleperu samo da covjek pristane da vrati pare , najgore sto i taj covjek radi u autokuci kao prodavac

a koliko je para taj autic ?
koliko treba on da vrati ?
 
Član
pa kako ti se isplati da ga gore vracas i sve to sto ovde ne probas na otpad ili u dijelove il nesto ?
 
Član
pa jednostavno ga ti rastavis i prodajes udijelove, kazes im uvezen za dijelova, za auto otpada :cool: nadjes neki auto otpad koji ce ti to pogurati da se sredi i auto ce osati kod tebe :D
 
Eto dobre vijesti , covjek je pristao da vrati , tacnije on je preprodao auto pa kad mu ovo vratimo on ga prvo mora prodati da bi nam dao pare al prije svega cemo napraviti ugovor da pare mora dati
 
Član
nisi jedini koji je popusio slovensku foru
vozi u crnugoru i prodaj tamo nema euro3 normi
 
Narode imam jos jedno pitanje , covjek je pristao da mu vratim auto al neki ljudi kazu sad da moram platiti porez i carinu za Sloveniu sto je po meni glupo totalno , da li neko zna sta vise o tome , znaci auto je samo na tati ostalo je sve slovensko porijeklo jer ga nismo mogli zbog euro 2 prevesti
 
Opet lose vijesti , ako hocemo da vratimo auto moramo platiti carinu i porez u sloveniu i sve dadzbine kao da ga uvozimo gore , sad vec nemam opcija ne znam sta da radim
 
Član
A jebga svasta u ovoj Bosni :icon_rolleyes:

Nis vidi imal gdje razbijen na nasim tablama skini s tog dijelove i sastavi taj, bas ce ko provjeravat sto nije auto registrovano a ocarnjeno
 
Top