Uvod

Uvod

Legend
Pozdrav svim clanovima bhtuning-a.

Vjerovatno ste se zapitali sta je sada ovo ?? Kakvi crni testovi, i ko to nas folira:lol:

E pa dragi moji fol nije, fora nikakva nije, bhtuning je odlucio da pokrene rubriku Vozili smo-Test
*O cemu se tu radi.
Pa moje kolege Samir, Edo i ja sjeli smo za oficijelni bhtuning okrugli sto, malo smo vjecali i dosli na ideju da pocnemo sa prvim online auto testovima.
Za pocetak to ce biti nesto skromno, krpicemo se da dobijemo ono sto je najinteresantnije na trzistu, i naravno ono sto nam je dostupno, jer tesko je doci nekome na vrata i reci dajte nam auto bice na internetu. Ljudi su izvarani na sve moguce nacine, i borba je da se dobije bilo sta na test.
Tako za pocetak molim strpljenja za sve propuste i greske koje napravimo.

*Za one koje zanima kako to da smo mi uopste dobili auto na test i ko to garantuje da to i nece biti zadnje auto na testu evo odgovora.

Firma iz Tuzle "REMEX" d.o.o. ovlasteni zastupnik za Ford, Volvo i Mazdina vozila nam je izasla u susret imali su povjerenja u nas i nakraju smo nasli zajednicku pozitivnu rijec, na nasu veliku srecu.

www.remex.ba
2002615555703535865_rs.jpg


2002627663831071250_rs.jpg

2002661696205333246_rs.jpg

2002630522455806885_rs.jpg
 
Član
dobar auto, lijepo izgleda jebe ga samo sto mu je gepek mali ne moze ni kutija s pojacalom stat :D al sve u svemu dobar je auto a sto i nebi dobra mu je i cijena :)
 
HuKa je napisao(la):
dobar auto, lijepo izgleda jebe ga samo sto mu je gepek mali ne moze ni kutija s pojacalom stat :D al sve u svemu dobar je auto a sto i nebi dobra mu je i cijena :)

svaka cast momci tako i treba

a je.. ga za gepek treba izbacit zadnja sjedista pa tu muziku slozit:)
 
Legend
@Huka
vdis mogli bi se dogovorit za mazdu jer tvoj auto je vec extra odradjen, tako da bi u narednom testu mogli da predstavimo Novu Mazdu 3 sa naglaskom na kvalitetan Tuning koji bi svi trebali da prate.

Dobro dogovoricemo se. Da naglasim testove nismo ogranicili nekim vremenskim periodom da sada izlaze svakih 7 ili 14 dana. Tek pocinjmo i molim vas za strpljenje.
Hvala unaprjed.
 
Član
Svaka cast na ideji, a ako Bog da i na realizaciji ;)
A sto se tice volva extra je ,ovdje u SA vidjam jednog i stvarno je prelijep
 
Član
dobra ideja, mozda bi se mogli malo zakrpiti i testiranjem starijih auta
ako vam treba testni vozac:icon_biggrin: tu sam;)
sretno
 
Legend
Tek smo poceli bice jos koja fotka folva dok dodjem kuci, a uskoro planiram i novog moneda
 
Legend
@edo
Druze de mi konkretno reci sta sa slikama, nisam razumio, a zelim da sto vise priblizim ovu temu upravo onima koji je citaju pa kazi ???
 
Član
pa hoce covjek slike od kola :) a hocu i ja :) sem sto brises prasinu po salonu i uslikaj nesto hihihih
 
Legend
Pa eto slika u temi, a napisao sam negdje da bice jos fotki, ovo sam tekst jutros napisao i postavio, dok dodjem kuci bice jos fotki. :D
 
Top