uvijek sam zelio mercedesa

uvijek sam zelio mercedesa

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
addo je napisao(la):
O ukusima se ne raspravlja ali ovaj cemo morati! Ovaj covjek nema ukusa! Kombinacija boja mu je za cistu -10! A sparivanje merca i trice -100! Katastrofa!

Nisi ti ovo dobro pogledao... Kad malo bolje protumacis vidjeces da tu ima logike... Boja auta je neka zlacana, a sjedista crvena, posto je kabrio, nema krova, sjedista ce ubrzo da izblijede i stici ce ovu boju auta... Ovo krem na sjedistima ce da posivi, pa ce da se slaze uz feluge.... Covjek je o svemu vodio racuna, samo to treba primjetiti....:D

Najjace mi je ono zatamljenje na prednjoj sajbi... Orginalna glupost, jer takvo nesto jos nisam sreo... Nadam se da auto ima plava svjetla, jer bi se to uklopilo sa bojom pojasa i doprinijelo cjelokupnom utisku koje auto ostavlja a to je CIRKUS....:lol:
 
Član
samo jedna stvar koju bi ja promjenio ,trebao je naprijed uklopit nekako angel eyes od golfa trice kao i masku bez znaka:D
 
Član
Sina je napisao(la):
addo je napisao(la):
O ukusima se ne raspravlja ali ovaj cemo morati! Ovaj covjek nema ukusa! Kombinacija boja mu je za cistu -10! A sparivanje merca i trice -100! Katastrofa!

Nisi ti ovo dobro pogledao... Kad malo bolje protumacis vidjeces da tu ima logike... Boja auta je neka zlacana, a sjedista crvena, posto je kabrio, nema krova, sjedista ce ubrzo da izblijede i stici ce ovu boju auta... Ovo krem na sjedistima ce da posivi, pa ce da se slaze uz feluge.... Covjek je o svemu vodio racuna, samo to treba primjetiti....:D

Najjace mi je ono zatamljenje na prednjoj sajbi... Orginalna glupost, jer takvo nesto jos nisam sreo... Nadam se da auto ima plava svjetla, jer bi se to uklopilo sa bojom pojasa i doprinijelo cjelokupnom utisku koje auto ostavlja a to je CIRKUS....:lol:

Ja kad ga pogledam ne vidim nikako u buducnost, tako da ne mogu vidjeti sta ce njemu biti za par mjeseci! :) A izgleda da je vlasnik bio dugo vremena na suncu pa mu je mozak ispario i sve mu se pomjesalo! :) :D
 
Član
ccc...ovo je uradjeno dobro (mislim na kvalitet), al kombinacija boja i inace modela je fulanje totalno...koji debil...
 
Član
valjalo je namjestiti haubu kako treba....svaka cast, al ovo je smece ;)

i752_f8show1.jpg


a evo kako to kinezi rade :lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top