Usluga poliranja felgi, farova i drugih alu dijelova..

Usluga poliranja felgi, farova i drugih alu dijelova..

Legend
Nudim uslugu poliranja felgi, farova, sajbi kao i ostalih alu dijelova

alu felge , masinsko poliranje felgi, do visokog sjaja, sa 3 razlicite paste + zastitni vosak.

farove (u slucaju da su se zamutili, ostetili, isparali..)

Sajbe, u slucaju ostecenja, kamencica i slicno..


kontakt 061 360 783 kenan

Lokacija : Sarajevo , centar - ciglane



Slike radova na linku ispod :
http://www.bhtuning.com/poliranje-alu-felgi-t-41941.html



Primjeri poliranja
audi s3 felge

prije


poslije


Poliranje farova
renault clio 2002god
prije
34401_451904480352_569855352_5825792_4527820_n.jpg


poslije
34401_451904490352_569855352_5825794_3927323_n.jpg
 
kolega pomoc... prijatelju bi trebalo srediti felge na ML-u... da li se sta moze uradit i koliko bi kostalo otprilike za sve 4 felge?

evo i slika...
10022011687.jpg
 
Legend
moze se druze uradit, sve zavisi sta si planirao radit..
sto se poliranja tice, to izadje negdje oko 40-50km po felgi sa materijalnom i sve, plus da se masinski obrade ovi rubovi.. a za farbanje, to se mozemo takodje dogovorit, samo mi napisi sta si tacno planirao radit sa njima..

pozz
 
Član
nadjoh te medju ovim silnim forumima :D,pa da te pitam za savjet! Ispolirao sam svoje felge spe po propisu,150 pa na gore do 200 vodobrusnim! E posto kod nas nema neki izbor pasta kupio sam Sonax-ovu i presao masinski,ali to nije onaj sjaj koji sam trazio! Cime da predjem,tj sta da kupim da bih dobio onaj pravi hrom,a da je dostupno kod nas! Hvala
 
riddick je napisao(la):
nadjoh te medju ovim silnim forumima :D,pa da te pitam za savjet! Ispolirao sam svoje felge spe po propisu,150 pa na gore do 200 vodobrusnim! E posto kod nas nema neki izbor pasta kupio sam Sonax-ovu i presao masinski,ali to nije onaj sjaj koji sam trazio! Cime da predjem,tj sta da kupim da bih dobio onaj pravi hrom,a da je dostupno kod nas! Hvala

da ti ja odma napisem to je pregrubo....papirom ides do 2000 pa onda tek razmisljaj o pastama i dalje...sa 150 skines samo ostecenja neka veca...i odma 600, 1000, 1200, 1500, 2000 pa onda paste i krede i dalje...
 
Član
Ma na to sam i mislio,2000! Greska :D! Isao sam poslije 150 sa 320 vodobrusni,pa 400,600,1000,1200,2000!
 
Legend
riddick je napisao(la):
nadjoh te medju ovim silnim forumima :D,pa da te pitam za savjet! Ispolirao sam svoje felge spe po propisu,150 pa na gore do 200 vodobrusnim! E posto kod nas nema neki izbor pasta kupio sam Sonax-ovu i presao masinski,ali to nije onaj sjaj koji sam trazio! Cime da predjem,tj sta da kupim da bih dobio onaj pravi hrom,a da je dostupno kod nas! Hvala

pokusaj sa purol univerzal, pa onda potrazi kredu, sonax je smece obicno.. ;)
 
Član
Ovaj sonax kad protrljam kroz prste,kao da ima zrnca pijeska,toliko je gruba! Potrazicu purol al ne vjerujem da cu naci kredu igdje ;)
 
Član
Pozdrav Noke... reci mi druze imash li kakvim slika da si polirao auta cijelo ili bar neki dijelich?

pitam zato sho sutra bi mi se trebalo lakirat blatobran pa che se malo stara i nova farba razlikovat pa da to malo ublazim sa poliranjem.... radi se o twingu.. koliko bi odprilike to koshtalo... al da mi valja?

pozz:cool:
 
Legend
ChiChaK je napisao(la):
Pozdrav Noke... reci mi druze imash li kakvim slika da si polirao auta cijelo ili bar neki dijelich?

pitam zato sho sutra bi mi se trebalo lakirat blatobran pa che se malo stara i nova farba razlikovat pa da to malo ublazim sa poliranjem.... radi se o twingu.. koliko bi odprilike to koshtalo... al da mi valja?

pozz:cool:

pozdrav druze, ako mi vjerujes da nisam ni sebi auto polirao, nekako mi ne ide :D tako da sam taj posao batalio ;)
 
Član
Pozdrav drugar,

molim te da pregledaš slike u prilogu i da daš okvirnu cijenu za potrebne radove. U pitanju je poliranje rubova felgi jer je ispucala zaštita na njima. Jedna se felga treba ravnati a možda i druga. Znam da je ipak potrebno da vidiš felgu direktno al te molim za okvirnu cijenu.

Hvala i pozzzz!
25032012457.th.jpg
[/URL][/img]
 
Član
drug imal im lijekai koliko:icon_smile:

http://imageshack.us/content_round.php?page=done&l=img152/388/rubovi.jpg
 
Legend
Samo da napomenem eventualne zainteresovane vezano za poliranje, farbanje, obradu Felgi i poliranje i restauraciju farova, buduci da sezona lagano pocinje, radiona je spremna, preporucujem da to odradite sto prije jer u aprilu ili maju vjerovatno nece biti slobodnih termina za sve kao i svake godine do sad..

Vise o uslugam koje nudim mozete naci na :
http://www.pik.ba/artikal/5385314/usluga-restauracije-popravke-poliranja-farbanja-felgi/
http://www.pik.ba/artikal/5385412/usluga-restauracije-popravke-poliranja-farova/

Kontakt
061 360 783 Kenan

LP
 
Top