usluga banja luka- vozilo u pitanju

usluga banja luka- vozilo u pitanju

Član
neko iz banja luke mi treba za uslugu, dogovorio sam neko auto da uzmem, covjek tvrdi da je auto extra, treba mi neko da ode pogledat auto da nedolazim ko prosli put kad sam stila uzimao i djaba se kuci vratim ono auto nije ni 1% kao u oglasu, reno laguna je u pitanju evo oglas sa pika i profil od covjeka, kaze da je 11 kilometara od banja luke, ima li iko voljan da mi ucini uslugu, ako je sve uredu s autom kad dodjem u banja luku po njega castim picem, evo oglas
http://www.pik.ba/artikal/5189317/renault-laguna-1-9-dci/
 
Član
@oggy , mjesto bistrica, imam i njegov broj telefona

@sandy , ovo je stvar zamjene za stila , jos plus je doplate njegova u pitanju 300eura jer auto nije registrovano tj od njega je registracija na moje ime , covjeku treba manje auto
 
Član
poznato mi je ovo auto znam dje mu je kuca, iskreno slabo imam iskustva sa novijim autima, ja bi da je golf dvojka/trojka znao bolje onako sta te tacno interesuje da pogledam neke detalje itd. na sta treba obratiti paznju?
 
Član
posto su sjedista na autu siva i naslon za ruku vjerovatno su i tapacirunzi. samim tim bi i sve plastike i pretinac instrument table trebao biti siv. mjenjana tabla otvarani airbazi pa stavljena tamna. a i naprijed dignut kao koza. mozda je bio solidno razbijen. a i po zazorima haube sa strane .
 
Član
scorpio je napisao(la):
posto su sjedista na autu siva i naslon za ruku vjerovatno su i tapacirunzi. samim tim bi i sve plastike i pretinac instrument table trebao biti siv. mjenjana tabla otvarani airbazi pa stavljena tamna. a i naprijed dignut kao koza. mozda je bio solidno razbijen. a i po zazorima haube sa strane .

Ja vozim Lagunu i kupljena nova, cak sta vise ovakav interijer, tako da poada u vodu gore navedeno da je mijenjana tabla!!! Sto se tice zazora, po mom nekom misljenju sve je ok. Treba pregledeati auto, pa da nesto kazemo, a po slikama vrlo tesko ;)
 
Član
acer5101 je napisao(la):
scorpio je napisao(la):
posto su sjedista na autu siva i naslon za ruku vjerovatno su i tapacirunzi. samim tim bi i sve plastike i pretinac instrument table trebao biti siv. mjenjana tabla otvarani airbazi pa stavljena tamna. a i naprijed dignut kao koza. mozda je bio solidno razbijen. a i po zazorima haube sa strane .

Ja vozim Lagunu i kupljena nova, cak sta vise ovakav interijer, tako da poada u vodu gore navedeno da je mijenjana tabla!!! Sto se tice zazora, po mom nekom misljenju sve je ok. Treba pregledeati auto, pa da nesto kazemo, a po slikama vrlo tesko ;)
platnena sjedista i mogu biti a ako su kozna ipak bi morala biti siva tabla. udjes na autoscout pa nadji bar jednog renoa sa sivim koznim sjedistima i crnom tablom.
 
Član
vala baš vidi je naprijed digla se ko čamac na vodi, a i primijeti se razlika u boji izmedju prednjeg branika i blatobrana...

ja ovo nebi ni gledao.
 
Član
na oko i nije toliko loša kolko ste zavikali, ovo naprijed što je "malO" odignuta je vjerovatno iz razloga sto je auto na uzbrdici, jer vidi se na 3 slici u odnosu na garazu, a sad to i oko farbanja slika je slabije kvalitete pa se tu nemoze puno reci... Ja bi ipak oso i pogledo auto :)
 
Član
Hauba je loše uklopljena, možda je auto bili lupano ali teško se može nešto zaključiti na osnovu 4 loše slike. Unutrašnjost izgleda jako potrošena pa sumnjam na ovu kilometražu. Neka netko pogleda, ne mora biti loše auto, iako sigurno nije bajno i savršeno.
 
Top