Uslikan iz kutije

Uslikan iz kutije

Član
Pozzz kolege imam pitanje jedno vezano uz slike radarske kontrole
Naime ja sam drzavljanin Hr te tokom voznje kroz BiH (Bihac) gdje je ogranicenje 50 ja sam vozio cca 65km/h eh ko za vraga na tom djelu je bila radarska kontrola onaa kutijica na stupu sa 2 oka. Te iz te kutije je bljesnulo kad sam prosao uslikalo me
Sad mene zanima sta i kako dalje
U vremenu dok sam boravio u BiH policija me nije zaustavila granicu sam presao normalno bez problema
Dali ce oni slat kaznu kuci na prijavljenu adresu u Hr ili sta
 
Član
Najbolje je da se informišeš u MUPu USK unsko sanski kanton. Naravno ako želiš da sve pošteno završiš. U načelu za sada mislim da ti ništa ne mogu.
 
Član
To i ako šta dođe platiš sa sićom što imaš u novčaniku! Kod nas su male kazne tako da je sve više kamikaza na cestama!
 
Putovanja.ba
Administrator
Mislim da ce ti doci na adresu na kojoj si prijavljen. Uvezani su sistemi, barem znam da iz inostranstva stignu kazne u BiH :)
 
Član
Postoji zakon da ne možeš izać iz BIH dok ne platiš kaznu, kada se na granici provjeravaju tablice tad se provjerava ima li kazni, a to što si opet preso granicu najvjerovatnije kaznu nisu unijeli u sustav...
 
Član
Postoji zakon da ne možeš izać iz BIH dok ne platiš kaznu, kada se na granici provjeravaju tablice tad se provjerava ima li kazni, a to što si opet preso granicu najvjerovatnije kaznu nisu unijeli u sustav...

Onda meni vjerovatno ne provjeravaju tablice!! Kad izlazim iz BiH
 
Član
Ja izaso iz drzave bez ikakve brige niko nista
A kolika bi kazna mogla bit cca ako ste se susretali s tim
Ovde kod nas u Hr nebi proso ispod 700 800 kn
 
Član
Ja izaso iz drzave bez ikakve brige niko nista
A kolika bi kazna mogla bit cca ako ste se susretali s tim
Ovde kod nas u Hr nebi proso ispod 700 800 kn
Ogranicenje 50 ti vozio 65 ja mislim da radar slika na 62, mogu dat 50km sto oce najvjerovatnije i ako platiš u roku 8 dana od prispjeća kazne onda plaćaš pola iznosa kazne, a isto tako ti mogu stavit i 100 km al što je manje vjerovatno, jer postoji min i max kazna za to pa u tom intervalu pišu kazne, sad kako njima padne na pamet oni pišu, a isto tako postoji mogućnost da ti nikako ne pošalju :p
 
Član
Radje bi opet da mi posalju kuci nego neddaj boze za pola godine kad bi iso u BiH da mi u putu naplate kad bi me zaustavili ilinagranici
 
Top