Uskoro Novi Mercedes Ml

Uskoro Novi Mercedes Ml

Član
foto.php
!!tc3GqQ!20~$(KGrHqEOKpoE0UegnOKhBNL7KThZ)Q~~_27.JPG

Evo i direkt usporedbe ,stari definitivno moćnije izgleda
 
Član
GOLF TZ je napisao(la):
ma dobar je al ja kad bi kupovao terenca uzeo bih range rover... em je luksuzan em je jedini pravi terenac... ovo ostalo tipa q7, ml, x5 - 6 itd su samo sminkerska auta koja bih naravno volio da posjedujem... :icon_smile:
Svakako, SUV se nemoze porediti sa pravim terencima ako bas zelis terensku voznju.Merci G klase,pa i lada niva.......sa njima se SUV nemoze porediti za Off road.
 

MTR

Član
sto bi Bax rekao : imam pouzdane informacije iz prve ruke da ce dosta stvari biti promjenjeno do izlaska finalnog proizvoda :D

Ganjanju korporativni izgled i jos vecu prepoznatljivost na cesti , u neku ruku valja u neku ne , kad pogledas tu sliku sa boka i fokusiras se samo na prednji kraj vidis izgled frisko redizajnirane C klase . I u osnovi nije NOVI model vec evolucija starog , plastik fantastik cuda radi , lakse je promjenuti izgled prednje maske i zadnje karambolke jer za njih treba samo kalup promjenit , dok za ostalo trebaju novi roboti , nova vrata ........

Unutrasnjost..... Mecka tu ne eksperimentise puno , uvijek kako treba ;)
 
Član
Astra je napisao(la):
Kraj audi-a i porsche-a izgleda smijesno, kako iz unutra, a posebno s vana

ovo bolje
Porsche-Cayenne-GTS-D3-04.jpg

od ovog
foto.php

?????

ma daaaaj.... ne znam koliko si se puta u q7 npr... ja se vozim otprilike svaki drugi dan i vjeruj mi s obzirom na velicinu pravo je mali unutra...
 
Član
jebo terenca ili ti ga SUV-a koji ima sredinu instrumentalke sirine kao kod mog golfa...

VR6Boki je napisao(la):
To je unutrasnjost starog Cayennea, novi je jos opakiji :cool:

daj onda sliku unutrasnjosti novog
 
Top