Usisavac za auto

Usisavac za auto

Član
Pozz evo nadam se da na ovom forumu ima ljudi koji ze razumiju oko usisivaca tocnije oko Karchera. Zelim da sebi kupim ovaj usisavac da imam za auto jer ovaj stari sto imam nemoze nista usisati. Imam ponudu za Karcher(mislim da je 2000 ili 2200 w) od 140-150 km pa me zanima samo par stvari.
On je na papirnate kesice i ima posudu sa vodom. Mogu li ga koristiti bez kesica, a ako ne moze mogu li ikako napraviti ili naruciti platnenu kesicu.
2. Mogu li sa njim vodu usisavati, tj da povrsinski operem npr. sjedalo i da to usisam.
Hvala unaprijed samo jbg ne znam tocan model tog usisavaca ali bi mogao saznati ako je bitno.
pozz
 
Član
jesi gledao na njihovoj stranici specifikacije mislim da ce ti tako biti najlakse doci do info,
 
Član
amkos je napisao(la):
jesi gledao na njihovoj stranici specifikacije mislim da ce ti tako biti najlakse doci do info,


Gledao sam na netu dosta toga ali nema nista konkretno. Specifikacije su snaga, duzina kabla bla bla bla. Stvarno se mucim sa ovim starim elitom od 70 km nista nemogu sa njim
Pozz
 
Član
Ako hoces jedno dubinsko pranje i usisavanje javni se da ti sredimo unutrasnjost, dogovorit cemo se, ja imam masinu za to ;)
 
Član
Vjerovatno se skine filter i onda mozes usisavati vodu ... tak ja na praoni radim iako nije kerher al princip bi trebao biti isti ...
 
Član
Ja imam ovakav
powerful_vacuum_cleaner_91948.jpg

Karcher A1000
Koji ima ovakav filter na sebi
karcher_filter_cartridge.jpg


Mozes sa njim da usisavas sta hoces, i vodu dok se ne napuni ona kanta (dno usisivaca, cca.5lit) , filter operes, osusis i pici dalje. Meni ovaj sluzi vise od 6 godina i stvarno je dobar..;)
 
Član
A20DTH je napisao(la):
Da. Kesica nema, samo ovaj filter.

E jbmu ja koliko sam skontao ovaj ima papirne vrecice, ista takav filter kao kod tebe i posudu sa vodom. Moze li se ista uraditi sa tim tvojim i kolika mu je snaga?
 
Član
Usisivac je bas funkcionalan. Ja sa njim nema sta ne usisavam, od kola, luga iz pekare, garaze, kada se negdje prospe voda on to lako sredi ne moram kupiti krpom itd.;) Visenamjenska masina:cool:
Snaga mu je 1000W
 
Top