"username & password" saver

"username & password" saver

Član
Pretpostavljam da je ovo problem jos nekim ljudima, a ne samo meni. Cuo sam da postoji neki program koji cuva ove stvarcice nama bitne. Trenutno imam milion istih i pola ih ne mogu popamtiti, pa sam malo Googlao i iskopao ovu jednostavnu stvarcicu. Jednostavno unesete username, pass i sajt, sacuvate i imate pregled istih kad pozelite SAMO VI, jer sa svojom sifrom pristupate programu. Stvar nikad gluplja, a nikad korisnija ako ste zaboravni.
Evo ja sam skinuo ovu, a vi Googlajte, pa uzmite koju hocete.
Evo link:
http://www.bestfreewaredownload.com/download/t-free-the-password-saver-freeware-ilphtrcn.html
 
meni mozilla sacuva na svakoj stranici,a imam i svoj word dokument gdje cuvam username i pass za svaku stranicu,pa kad dignem sistem znam gdje je sta ;)
al eto valjda ce nekom i ovo pomoci :cool:
 
Član
Bas sam postavio zbog toga sto ti mozillu i word moze svako pogledati i uci. Ja npr. koristim i Operu, trenutno najvise Google chrome i on mi se pokazao najboljim, Mozillu rijetko, a Explorer samo u hitnim slucajevima. Tu su i drugi koji koriste komp, a mislim da je situacija i kod drugih clanova slicna i zato je ovo super stvarcica. ;)
 
Član
Pa ne koristim Mozillu vise mnogo. :cool:
Presao sam na ovaj Google i savrsen je. A ovo je 2.xx MB i sekund posla da se skine. Nekome treba sigurno, npr. meni.:D
 
Top