URRAAAA, DOBILA SAM VOZACKU DOZVOLU !!

URRAAAA, DOBILA SAM VOZACKU DOZVOLU !!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
umrooo saaaaaaammm, opisa moju komsinicu majk emi mile...ne znam koliko puta je podrobila jadnu duju :lol::lol::lol:
 
Član
isto ko moj kolega :lol::lol::lol:


majkemi mi na semaforu auto ispred njega i crveno ... i on vice pa sto kocis bem te vidis li da mi auto nije ok:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

bas ga cuje
 
Mah mali milion ih je na nasim cestama...Treba uvesit obuku 2 godine da traje, ne bi li naucili voziti....:lol::lol::lol:
 
Član
neki dan cekam autobus. i odma tu semafor. i posto je bio petak navece, bio i povecan promet auta i drot stao i propusta i na crveno. u roku 10 minuta jedno 5-6 njih je stalo na crveno iako je drot signaliziro da prodju. hajd da su oni stali pa krenuli kad skontaju, nego stanu i stoje dok se ne upali zeleno. jedan hadjo stoji na crvenom a iz suprotnog smjera auta prolaze, drot crce masuci rukom i svirajuci, jos mu i onaj lik sto je iso iz suprotnog smjera svira, dok je prolazio pored njeg. nista on, ceka svoje zeleno... :D
izmedju ostalih, jedan od onih koji su stajali na crvenom kad nije trebalo, bio je i enver sadinlija heheh :D u bordo 307-ici :D:D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top