Urezivanje navoja pomoc ???

Urezivanje navoja pomoc ???

Član
Slomila se sisica za ozracavanje kocnica pa je komsija naravno uzeo da izbusi i sjebao navoj..e sad moze li se i kako i kod koga urezati taj navoj za drugu sisicu il se moraju nova klijesta kupovati i hoce li biti razlike u kocenju ako se zamjene samo lijeva klijesta a desna ostanu stara ??
 
Član
Ako ti je to ta g2 naj jeftinije ti je uzeti druga kljesta no se zafrkavati sa narezima i ne nece biti problema u kocenju ako zamjenis samo jedna klijesta problem bi nasto kad bi stavio na jednu stranu nove disk plocice a na drugoj ostavio poderane malo bi ti vuklo kod kocenja ovako samo promjeni.
 
Član
Mirsado je napisao(la):
Ako ti je to ta g2 naj jeftinije ti je uzeti druga kljesta no se zafrkavati sa narezima i ne nece biti problema u kocenju ako zamjenis samo jedna klijesta problem bi nasto kad bi stavio na jednu stranu nove disk plocice a na drugoj ostavio poderane malo bi ti vuklo kod kocenja ovako samo promjeni.


jeste na golf 2...najvjerovatnij cu uzeti druga klijesta
..razmisljam da uzmem nova da ne uzimam sa otpada jer je na otpadu tesko naci dobra klijesta.. a ne znam ni gdje nova da nadjem kvalitetna
 
Član
ja koristim ovo netso ,dosta me spasilo ..zavris problem i sve je ok ko da je novo
 
Član
ja koristim ovo netso ,dosta me spasilo ..zavris problem i sve je ok ko da je novo
2z4wewo.jpg

busis vecu rupu i uvuces novo kuciste sa novim navojom tako da ustedis
 
Član
da
kompletan set
evo ti link da vidis bolje kako izgleda
http://www.google.de/search?q=Bremssattel-F%C3%BChrungsbolzen-Gewinde+Reparatursatz&rlz=1I7GGHP_deDE415&um=1&ie=UTF-8&hl=de&tbm=isch&source=og&sa=N&tab=wi&ei=-CNGUem4I8OVO9vPgMgE&biw=1525&bih=701&sei=_CNGUdeeNc67PceYgJgI
 
Član
335i je napisao(la):
da
kompletan set
evo ti link da vidis bolje kako izgleda
http://www.google.de/search?q=Bremssattel-F%C3%BChrungsbolzen-Gewinde+Reparatursatz&rlz=1I7GGHP_deDE415&um=1&ie=UTF-8&hl=de&tbm=isch&source=og&sa=N&tab=wi&ei=-CNGUem4I8OVO9vPgMgE&biw=1525&bih=701&sei=_CNGUdeeNc67PceYgJgI

pa jel bi mogo ti da mi to uradis da skinem ja klijesta i dodjem do tebe ??
 
Član
druze nije problem :icon_smile: slobodno vrata uvjek otvorena ali jedan problem imamo ja nisam u Sarajevu ja zivim u Hamburgu ,ja mislim da ti je jeftinje da narucis preko neta taj set
 
Član
335i je napisao(la):
druze nije problem :icon_smile: slobodno vrata uvjek otvorena ali jedan problem imamo ja nisam u Sarajevu ja zivim u Hamburgu ,ja mislim da ti je jeftinje da narucis preko neta taj set

aha aha pa vidjecu onda..gdje ima to naruciti ??
 
Član
ebay amazon itd
zove se na njemacki Bremssattel-Führungsbolzen-Gewinde Reparatursatz
 
Dok kupi taj set moze kupiti druga kljesta :lol: nek' i kupi taj set i sad ga koristio, ko zna kad ce mu opet zatrebati i nije se za igrati sa tim navojima, moze se uraditi ko je strucan za to... nek' procuri, ode ulje iz posude i ti osta bez kocnica ;)
 
Član
FirellesMonster je napisao(la):
Dok kupi taj set moze kupiti druga kljesta :lol: nek' i kupi taj set i sad ga koristio, ko zna kad ce mu opet zatrebati i nije se za igrati sa tim navojima, moze se uraditi ko je strucan za to... nek' procuri, ode ulje iz posude i ti osta bez kocnica ;)

;) ma golfova 2 na otpadima ko u bajci klijesta sica ne opterecuj se tim glupostima i pravac otpad.
 
u slucaju da nije samo golf II u pitanju nego nesto skuplje, evo link, kit za reparaciju, ima raznih dimenzija i vrsta metricni incni itd

http://www.amazon.com/TIME-SERT-Metric-Thread-Repair-1812/dp/B001JK44LG/ref=pd_sim_auto_1
 
Top