uređenje enterijera za Audi80

uređenje enterijera za Audi80

Član
Drago ljudstvo

zelim srediti entrijer svom ljubimcu pa me zanima nekoliko stvari....

1. koje tapacirunge vrata i od kojih vozila mogu ubaciti u Audi80 ?

2. koja ili cija od novijih vozila sjedista mogu ubaciti u Audi80 ?

3. koju ili ciju instrument tablu mogu ubaciti u Audi80 ?

Ja Vas molim za deteljnije odgovore ako nije problem. Da napisete odgovor i ako znate nekoga ko to moze uraditi tj. instalirati na svoje mjesto :)

Unaprijed hvala svima

Lijep pozdrav
 
Član
Jaro moj imas milijardu mogucnosti ali neide sve tako glatko kao sto mislis hehe
sto se tapacirunga vrata tice mozes naci od od 90ke ali ti nebi preporucio bolje da komplet svoj interijer presvuces u materijal i boju kakvu zelis ili da sve nadjes u boljem stanju sa nekog drugog na otpadu...
Sto se siceva tice mozes ti stavit od cega hoces al moras navarit postolje. Ja sam recimo u u w123 ubacio od okana siceve. Tebi bi bilo najbolje potrazit sortske orginal pa ih presvuc.
A tabla hmm ko ce to znat mislim da bi od tt-a legla :lol: nevidim svrhu jedino sto u inerijeru 80-ke valja jeste tabla! Vidio sam na netu dosta dobrih koje su presvlacili u kozu i lijepo izgleda a i jeftinije ce te izac... Ja sam vozio audi 80 8 godina ;-)
 
Član
passat2003 je napisao(la):
Audi80 je napisao(la):
hoce li mi neko pomoci ??? :icon_question:

Samo polako naici ce neko ko zna odgovor na tvoja pitanja . . :D


Strpljen spasen ;)

hvala pasha :cool:

George je napisao(la):
Jaro moj imas milijardu mogucnosti ali neide sve tako glatko kao sto mislis hehe
sto se tapacirunga vrata tice mozes naci od od 90ke ali ti nebi preporucio bolje da komplet svoj interijer presvuces u materijal i boju kakvu zelis ili da sve nadjes u boljem stanju sa nekog drugog na otpadu...
Sto se siceva tice mozes ti stavit od cega hoces al moras navarit postolje. Ja sam recimo u u w123 ubacio od okana siceve. Tebi bi bilo najbolje potrazit sortske orginal pa ih presvuc.
A tabla hmm ko ce to znat mislim da bi od tt-a legla :lol: nevidim svrhu jedino sto u inerijeru 80-ke valja jeste tabla! Vidio sam na netu dosta dobrih koje su presvlacili u kozu i lijepo izgleda a i jeftinije ce te izac... Ja sam vozio audi 80 8 godina ;-)

burazeru, nasao sam lika koji ce mi sve presvuci fino, materijal po mom izboru...
ostale varijante sam gledao, ali skuplja pita nego tepsija....a zena ce me :smajli04:
4 vrata, nebo, sjedista, konzola.......sve to lijepo presvuci i da bude kao novo...

hvala na svemu u svakom slucaju .........lijep pozdrav za tebe i ostalu raju na forumu :cool:

mahanje ;)
 
Top